انتخابات حماسه ای برای اتحاد بیشتر بود/ تلاش های دست اندرکاران برگزاری انتخابات در البرز قابل تقدیر است

نماینده عالی دولت در استان البرز با بیان اینکه تلاش های دست اندرکاران برگزاری انتخابات قابل قدردانی است، گفت: یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی خلق حماسه ای بود که هرچه بیشتر در ایران اسلامی اتحاد و همبستگی را ایجاد کرد.

 به گزارش خبرآنلاین استان البرز، شهبازی در بازدید از سایت تجمیع صندوق های اخذ رای شهرستان کرج (شهید خدایی) افزود: در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در گام دوم انقلاب مردم در کنار یکدیگر قرار گرفتند تا وحدت و انسجام ملی را به جهانیان نشان دهند.
وی ادامه داد: مشارکت مطلوبی را دراستان البرز کمافی سابق درعرصه مشارکتی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شاهد بودیم که هیچ مشکلی با همراهی دست اندرکاران انتخاباتی و برنامه ریزی های منسجمی که بود بوجود نیامد.
شهبازی گفت: طالقان و بخش آسارا دراستان البرز با توجه به دوری مسافتی که از مرکز استان (کرج) داشتند به موقع اقدامات موثر را در زمینه انتخابات انجام دادند .
وی خاطرنشان کرد: هیات اجرایی و هیات نظارت با تعامل و همراهی که داشتند در کنار عوامل نیروی انتظامی ، بسیج ، سپاه و ماموران امنیتی انتخاباتی پرشور را رقم زدند.
استاندار البرز اضافه کرد: یک روز پس از برگزاری انتخابات نیز با تلاش دست اندرکاران انتخاباتی، انتخاب مردم که قابل احترام برای مسوولان و مدیران است  از طریق رسانه ها اعلام خواهد شد.

48

کد خبر 1355730

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =