رشد ۲ تا ۳۲ میلیونی قیمت‌ها در بازار خودرو

افزایش قیمت ها در بازار خودرو نه تنها متوقف نشده است بلکه با سرعت بیشتر در حال پیشروی است به طوری از دیروز تا کنون قیمت برخی خودروها تا ده ها میلیون تومان افزایش یافته است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، به گفته کارشناسان خرید و فروش در بازار خودرو متوقف شده است و بازار راکد شده است با این حال افزایش قیمت خودرو متوقف نشده است.

طی هفته های گذشته قیمت ها در بازار خودرو با درصد ثابت و به طور مداوم در حال افزایش بوده است ولی در حال حاضر بازار خودرو شاهد رشد ناگهانی و چشم گیر قیمت خودرو است به گونه ای که امروز با اتمام تعطیلات آخر هفته قیمت وانت آریسان با رشد ۲ میلیون و ۵۰۰ هزارتومانی به ۷۷ میلیون تومان رسید.

وانت آریسان تنها خودرو در بازار نیست که افزایش قیمت داشته است و در این بین خودروهای گروه سمند نیز افزایش قیمت را تجربه می کنند به طوری که قیمت سمند ال ایکس، سمند ای اف ۷ و سمند سورن به ترتیب ۴، ۴ و ۲ میلیون تومان افزایش یافته است.

خودروهای گروه پژو نیز امروز از افزایش قیمت ها در امان نماندند و قیمت پژو ۲۰۰۸ امروز با ۳۲ میلیون تومان افزایش به ۴۷۲ میلیون تومان رسیده است و سایر خودروهای این گروه نیز افزایش قیمت داشته اند و قیمت خودروهای پژو ۲۰۶ تیپ ۲ فول، پژو ۲۰۷ دنده ای و پژو پارس به ترتیب ۵، ۷ و ۶ میلیون افزایش یافته است.

سایر خودروهایی که امروز افزایش قیمت داشته اند عبارتند از رانا ال ایکس که با افزایش ۴ میلیونی به قیمت ۱۱۱ میلیون تومان رسیده است، دنا تیپ ۱ نیز با افزایش قیمت ۱۰ میلیون تومانی به قیمت ۱۵۷ میلیون تومان رسیده است و رنو تندر ای ۲ نیز با ۲ میلیون تومان افزایش قیمت به ۱۸۲ میلیون تومان رسیده است.

قیمت روز خودروها در جدول زیر آمده است:

۲۲۳۲۲۷

کد خبر 1355805

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =