۰ نفر
۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۳
ملاقات انتخاباتی بهاروند و تاج؟

دنیای ورزش تورنتو نوشت: حیدر بهاروند سرپرست فعلی فدراسیون فوتبال روز گذشته در دفتر مهدی تاج رئیس سابق این فدراسیون ملاقات محرمانه و مهمی با یکدیگر داشتند اما این ملاقات ارتباطی با یک توافق انتخاباتی دارد؟

روزهای سرنوشت ساز انتخابات فدراسیون فوتبال نزدیک می شود و در همین حال برخی اخبار غیر رسمی اما موثق حکایت از رد صلاحیت قطعی بازنشستگان در این مرحله از گزینش نامزدها دارد. اگرچه دبیرکل موقت فدراسیون گفته ناچار است انتخابات را با اساسنامه موجود پیش ببرد و از طرفی این امکان وجود دارد که بازنشستگان مستقر در فدراسیون بتوانند از قدرتی که اساسنامه در اختیارشان قرار داده و با پشتوانه فیفا خود را در انتخابات نگه دارند ولی همچنان رایزنی ها در مقاطع مختلف برای انتخابات وجود دارد و بسیاری اعتقاد دارند حیدر بهاروند روی ماندن در کرسی ریاست فوتبال اصرار نخواهد داشت و به نایب رئیسی سازمان لیگ بسنده می کند تا خود را در برابر قوانین داخلی قرار ندهد.
در این روزها ملاقات های مختلفی میان ۶ نامزد باقی مانده، حامیان و نمایندگان شان در مجمع صورت می گیرد و افرادی چون بهاروند که گفته می شود بیشترین آرای مجمع را در اختیار دارند ملاقات های بیشتری دارند.
ملاقات اخیر بهاروند و تاج که گفته شده به میزبانی رئیس پیشین برگزار شده اگرچه می توانسته موضوعاتی چون همفکری برای هدایت فوتبال در دوران گذار داشته باشد چون تاج نایب رئیس ای اف سی و نماینده آسیا در کمیته مسابقات فیفا است ، داشته باشد اما گریزی به انتخابات هم احتمالا داشته و با محوریت رد صلاحیت ها همچنین انتخاب استراتژی مناسب در انتخابات پیش روی بوده است.
بهاروند یکی از اصلی ترین حامیان تاج در انتخابات 4 سال پیش بود و حالا می تواند در انتخاب رئیس جدید نیز یک بار دیگر با رئیس سابق فدراسیون همکاری کند.
این در حالی است که اخبار جدی در خصوص حمایت تاج از یک کاندیدا در انتخابات پیش روی شنیده می شود اما آیا رئیس سابق و سرپرست فعلی در ائتلاف با این کاندیدا به تفاهم می رسند؟

256 251

کد خبر 1356068

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =