فروش فوق‌العاده میادین میوه و تره بار از ۱۵ اسفند آغاز می‌شود

مهر نوشت: مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران گفت: فروش فوق‌العاده میادین میوه و تره بار از ۱۵ اسفند آغاز می‌شود.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران در جلسه شورای معاونان این سازمان بر لزوم ارتقای سطح کیفی و کمی خدمات میادین میوه و تره بار به ویژه در ماه پایانی سال که میزان خرید شهروندان از این مراکز افزایش می‌یابد، تاکید کرد و گفت: فروش فوق‌العاده میادین میوه و تره بار از ۱۵ اسفند آغاز می‌شود و شهروندان می‌توانند محصولات مورد نیاز خود را برای ایام نوروز از این مراکز تهیه نمایند.

سید سعید راد با اشاره به لزوم توسعه بازارهای میوه و تره بار به منظور خدمات‌رسانی هر چه بهتر و بیشتر به شهروندان، افزود: به این منظور، توسعه ۲۵ بازار در سال آینده را هدف‌گذاری کرده‌ایم تا در صورت اختصاص فضای مورد نیاز از طریق شهرداری‌های مناطق یا مشارکت بخش خصوصی، نسبت به ساخت آنها اقدام کنیم.

وی با اشاره به اینکه همزمان با ایام پایانی سال و در قالب طرح استقبال از نوروز، تدابیر و تمهیدات ویژه‌ای برای فروش فوق‌العاده تمامی محصولات از ۱۵ اسفند در تمامی میادین و بازارهای میوه و تره بار اندیشیده شده است که جزییات آن متعاقباً اعلام خواهد شد، اظهار کرد: لازم است مدیران میادین و رؤسای بازارهای میوه و تره بار به صورت ویژه بر نحوه عرضه محصولات از نظر کیفی و کمی، نظارت دقیق و مستمر داشته باشند.

راد با بیان اینکه میادین میوه و تره بار از نظر تامین گوشت و مرغ تهران، سهم قابل توجهی دارند و برای نمونه، میدان میوه و تره بار بهمن در این زمینه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، در ادامه افزود: باید فرآیند واگذاری غرفه‌های عرضه تک محصولی به تولیدکنندگان محصولات باغی و کشاورزی اعم از باغداران و کشاورزان، تسریع و تسهیل شود.

وی در این جلسه با تاکید بر لزوم عرضه محصولات با کیفیت و استفاده از برندهای معتبر در تامین کالاهای عرضه شده در این میادین و بازارهای میوه و تره بار، به عنوان نمونه به اقدام این سازمان در ارتقای کیفی محصول برنج در مراکز مذکور و استقبال شهروندان از این محصول، اشاره و خاطرنشان کرد: در ایام پایانی سال و برای توزیع کالاهای اساسی و تنظیم بازار، نظارت بر قیمت و کیفیت محصولات عرضه شده در میادین و بازارها افزایش خواهد یافت.

۲۲۳۲۲۹

کد خبر 1356272

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =