۱۱ نفر
۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۱
پیشنهاد سپاهان در مورد بازی با پرسپولیس

مدیرعامل باشگاه سپاهان با بیان اینکه دیدار این تیم با پرسپولیس باید در یک روز دیگر برگزار شود، به اظهارات افشین پیروانی و مهرداد میناوند واکنش نشان داد.

به گزارش خبرآنلاین، مسعود تابش درباره برگزار نشدن بازی پرسپولیس و سپاهان و اینکه پرسپولیسی‌ها می گویند بازی باید با نتیجه  ۳ بر صفر به سود آنها اعلام شود، گفت: خب آنها می گویند باید بازی  ۳ بر صفر شود و ما هم می گوییم نباید اینطور باشد. بازی باید یک زمان دیگر برگزار شود. تیم ما به خاطر ازدحام مقابل هتل برای حضور در ورزشگاه به مشکل خورد ولی در نهایت نیروی انتظامی راه را باز کرد.

لباس‌ها در رختکن بود نه اتوبوس
وی افزود: فاصله زمانی هتل کوثر تا ورزشگاه نقش جهان در صورت نبود ترافیک ۳۰ تا  ۴۵ دقیقه است. وقتی به ورزشگاه رسیدیم بازیکنانمان سریع به رختکن رفتند تا لباسشان را عوض کنند. متاسفانه آقای سهیل مهدی (سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ) می گفت بازیکنان باید لباسشان را در اتوبوس عوض می کردند در حالی که لباس ها چهار تا پنج ساعت قبل از مسابقه به ورزشگاه می رود و در رختکن قرار می گیرد.

بازیکنان سپاهان در «خَم» راهرو گرم کردند!
مدیرعامل باشگاه سپاهان تاکید کرد: تیم ما حدود ساعت ۱۶:۲۵ وارد ورزشگاه شد. من همان موقع کنار زمین رفتم و دیدم مسئولان دارند تیم پرسپولیس را به رختکن هدایت می کنند. بازیکنان سپاهان هم سریع به رختکن رفتند تا لباسشان را عوض کنند و در همان راهرو مشغول گرم کردن شدند. آقای مرادی ناظر بازی می گوید بازیکنان سپاهان را ندیده است. ایشان حق دارد. در راهرو ورزشگاه یک «خَم» وجود دارد که بازیکنانمان برای اینکه در دید نباشند، آنجا گرم می کردند!

پرسپولیس اراده‌ای برای بازی نداشت
تابش ادامه داد: در حالی که بازیکنان پرسپولیس به رختکن رفته بودند و حاضر نبودند بیرون بیایند. این را به چشم خودمان دیدیم. آقایان (پرسپولیسی ها) اراده ای برای برگزاری بازی نداشتند. به هر حال شرایطی ایجاد شده بود و می خواستند از آن استفاده کنند. چطور برای بازی فینال جام حذفی به خاطر پرسپولیس مسابقه چهار ساعت به تعویق افتاد؟

اگر فینال جام حذفی فرق می‌کرد این بازی هم فرق می‌کرد!
وی درباره اینکه در فینال جام حذفی پرسپولیس میزبان نبوده و مدیریت سکوها ارتباطی به این تیم نداشته است، یادآور شد: اگر آن بازی فرق می کرد، این مسابقه هم فرق می کرد! ما میزبان بودیم و می توانستیم حمایت ، ۵۰ - ۶۰ هزار نفر را داشته باشیم. تمام شرایط مسابقه را فراهم کردیم و اگر نمی خواستیم بازی کنیم، اصلا مقدماتش را فراهم نمی کردیم. 

بازیکنان پرسپولیس با پرخاشگری نمی‌خواستند بازی کند
مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: فیلم گرم کردن بازیکنان ما و آمادگی آنها برای حضور در زمین موجود است. تا وارد ورزشگاه شدیم، پرسپولیس از زمین خارج شد و حاضر نبودند به زمین بیایند. آقای مرادی هم می تواند شهادت بدهد که بعضی از بازیکنان پرسپولیس با پرخاشگری و ضرب و شتم اعلام کردند به زمین نمی روند.

بازی باید یک روز دیگر برگزار شود
تابش همچنین اظهار کرد: چرا باید نتیجه بازی ۳ بر صفر به سود پرسپولیس شود؟ از نظر ما این مسابقه باید یک روز دیگر برگزار شود. ان شاءالله که ویروس کرونا هم رد می شود و بازی را یک زمان دیگر برگزار می کنند.

پیروانی به قلعه نویی توهین کرد
مدیرعامل سپاهان در بخش دیگری از صحبت هایش به اظهارات افشین پیروانی در برنامه تلویزیونی شب گذشته علیه امیر قلعه نویی اشاره کرد و گفت: سواد آدم ها به تعداد سال هایی که درس خوانده، نیست. پیروانی با آن حرفش توهین کرده است و نباید چنین چیزی می گفت. معمولا حربه این آدم ها این است که به دیگران توهین کنند.

واکنش به اظهارات مهرداد میناوند
تابش همچنین بدون نام بردن از مهرداد میناوند در واکنش به پست اینستاگرامی وی در ارتباط با اصفهان و تیم سپاهان، خاطرنشان کرد: یکی از پرسپولیسی های سابق «اراجیفی» گفته بود که همه او را می شناسند و نیازی به معرفی ما نیست. او به مردم اصفهان و سپاهان توهین کرده بود ولی همه شخصیت و شان ایشان را می شناسند. او کاملا شناخته شده است بخصوص گذشته اش. ما سعی می کنیم به کسی توهین نکنیم و در مورد باشگاه خودمان حرف بزنیم. متاسفانه اخیرا زیاد می بینیم که عده ای برای اینکه خودشان را بزرگ کنند، دیگران را کوچک می کنند.

امیدوارم تصمیم فدراسیون عادلانه باشد
مدیرعامل باشگاه سپاهان در پایان درباره اینکه چه سرنوشتی در انتظار نتیجه این مسابقه خواهد بود، گفت: ابتدا باید فدراسیون تصمیمش را اعلام کند. ما حتی با آقای بهاروند رئیس سازمان لیگ تماس گرفتیم و گفتیم که ممکن است چند دقیقه دیرتر برسیم. خدا شاهد است که آماده بازی بودیم. امیدوارم که فدراسیون هم تصمیم عادلانه ای بگیرد.

256 43

کد خبر 1356365

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 20
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • ۰۹:۴۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۵
  76
  آقای تابش دروغ کافی است .باشگاه سپاهان قبلا هم سابقه حقه بازی داشته با همين حقه بازیها قهرمانی از تراکتور گرفتید
 • IR ۰۹:۴۳ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۵
  84
  دروغ کافیه آقای تابش شما بدلیل عدم حضور تماشاگرانتان در ورزشگاه می خواستید بازی برگزار نشود و لذا دنبال بهانه بودید. از شب قبل بازی با نامه نگاری ها و تماس های متعددی که داشتید قصد لغو بازی را داشتید که موفق نشدید. تیرتان به سنگ خورد
 • IR ۱۰:۱۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۵
  74
  اگر باشگاهی مثل سپاهان در هر کشور دیگری بود تا حال چندین با بخاطر بسیاری از مسایل پشت پرده با لیگ یک و حتی پایین تر تبعید میشد.
 • IR ۱۰:۴۳ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۵
  65
  کاملا مشخصه چقدر داری راست میگی این لیگ هم تموم میشه اما عاقبت نیتها و نقشه هایی که مانع انجام این بازی شد و حرفهای این چنینی بدجایی یقه اتون رو میگیره البته بهتره دعا کنید که عواقبش به همین دنیای فانی و بی ارزش ختم بشه و به حساب حسابرسی قیامت نرسه .
 • IR ۱۰:۵۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۵
  24
  کاملا مشخصه چقدر داری راست میگی این لیگ هم تموم میشه اما عاقبت نیتها و نقشه هایی که مانع انجام این بازی شد و حرفهای این چنینی بدجایی یقه اتون رو میگیره البته بهتره دعا کنید که عواقبش به همین دنیای فانی و بی ارزش ختم بشه و به حساب حسابرسی قیامت نرسه .
 • IR ۱۰:۵۲ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۵
  59
  افرادی که اسم بردی قبلا همه ی ادعاهای دروغین جنابعالی رو رد کردند
 • IR ۱۰:۵۸ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۵
  38
  دیر اومدی ادعاهای کذبت رنگی نداره .مگه اینکه فقط خودت باورشون کنی
 • IR ۱۱:۱۵ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۵
  58
  از فيلم لو رفته از رختكن تيمتون معلومه كه خيلي آماده بازي بودين خخخخ
 • IR ۱۱:۲۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۵
  68
  چیزی که پدر این مملکت را درآورده «دروغگویی» است...
 • IR ۱۱:۳۶ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۵
  49
  " خدا شاهد است ما آماده بودیم" ... چه راحت دروغ میگی! تو همه زندگیت همینطوری هستی؟
 • farzad IR ۱۱:۴۴ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۵
  44
  دروغ انقدر باید یزرگ باشد که همه باور کنند((گوبلز))
 • ناصر CA ۱۱:۵۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۵
  37
  چرت گفتی جناب تابش
 • IR ۱۱:۵۵ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۵
  44
  دوره این کارا گذشته برید یه کم از استقلال یاد بگیرید که بدون بهانه بازی کرد و 3 امتیاز گرفت، باید فدراسیون قاطعانه عمل کنه و یه بار باسه همیشه جلوی این هوچی گریارو بگیره. تمام اضحاراتتون کذب محضه و عذر بدتر از گناه
 • IR ۱۱:۵۷ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۵
  50
  در پرونده سیاه سپاهان این هم اضافه کنید آب آلوده، سکه لای گز، کارت به کارت، داوری های یک طرفه مشکوک، سازماندهی تماشاگران برای حمله به تیمها و هواداران رقیب و حالا هم این نمایش برای بازی نکردن
 • IR ۱۲:۳۹ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۵
  38
  از قديم گفتن باختن گريه نداره كاپيتان ( مدير عامل ) عرضه نداره.................
 • IR ۱۲:۵۵ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۵
  30
  خالی بند
 • GB ۱۳:۰۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۵
  32
  ترسوووووها
 • احد IR ۱۳:۰۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۵
  45
  آقای قلعه نوعی و آقای مدیر عامل سپاهان سعی کنید در زندگیتان مرد باشید نه فریب کار مطمئن باشید این رفتارهایتان در اذهان باقی میماند
 • IR ۱۶:۵۷ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۵
  35
  سازمان ما بی عرضه ترین سازمان هاست اگه تیمی بدونه که در صورت عدم بازی جریمه میشه قطعا بازی میکنه
 • IR ۱۷:۱۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۵
  21
  بی خیال بابا