قلعه‌نویی: یکی به ذکر اعتقاد دارد و یکی به شب زنده داری!

امیر قلعه نویی می‌گوید که آن ها ویدیوهایی متفاوت از اتفاقات پیش از بازی امروز دارند که در صورتی که به آن ها اجازه پخش ویدیوها داده شود، منتشر خواهند کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، امیر قلعه‌نویی ضمن بیان این مطلب در مورد لغو دیدار سپاهان اصفهان - پرسپولیس اظهار داشت: من خدا را گواه می‌گیرم که در کل زندگی‌ام به جز حقیقت و عدالت حرفی را نزدم و اگر حرفی زدم خدا را در نظر گرفتم. دیروز از تماشاگران خواستم که از فوتبال لذت ببرند و حتی اگر به من توهین کردند گفتند به کسی توهین نکنید، چون اگر خون از دماغ کسی بیرون بیاید یک عمر شرمنده می‌شویم. اگر حرف دروغی بزنم خدا از من نگذرد.

وی همچنین افزود: اولاً از علی خسروی ممنونم,، چون تا الان خیلی از دوستان خودشان به جای کمیته انضباطی و فدراسیون فوتبال نظر داده‌اند و ممنونم که آقای خسروی قانون را یادآوری کرد. اینکه ما وظیفه داریم از قانون تمکین کنیم، یک بحث است و اینکه میزان رأی مردم است هم یک بحث دیگر که البته الان رأی مردم هم خیلی اهمیت ندارد! ما از دیروز برنامه‌های اردویی‌مان را شروع کردیم و آمادگی انجام این بازی را داشتیم. ما تمام کارهایی را که برای یک بازی باید صورت دهیم، انجام داده بودیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان همچنین خاطر نشان کرد: سهیل مهدی گفت بازیکنان سپاهان در اتوبوس لخت شوند و لباس عوض کنند! آقای مهدی الان تیم پشتییانی تیم‌ها چند ساعت قبل از بازی در رختکن لباس‌ها را آماده می‌کنند؛ بنابراین لباس‌ها در اتوبوس نبوده و در رختکن بوده است!

قلعه‌نویی اشاره کرد: زمانی برای استقلال و فولاد بازی گذاشته شد و باشگاه فولاد از حق خودش و هوادارانش استفاده کرد و گفت برگزاری بازی در این تاریخ به نفع باشگاه من نیست و بازی لغو شد. چطور می‌شود بازی سال گذشته ما با ذوب‌آهن برگزار نمی‌شود و به زمان دیگری (ششم فروردین ماه) موکول می‌شود؟ سؤال دیگر از افرادی که قانون‌مند هستند این است که چطور فینال جام حذفی با چهار ساعت تأخیر آغاز می‌شود، ولی اینجا چنین چیزی ممکن نیست؟! آیا الان شما می‌دانید بازی ما در نیمه نهایی جام حذفی با استقلال چه زمانی برگزار می‌شود؟!

سرمربی تیم فوتبال سپاهان خاطر نشان کرد: من روحیه مصاحبه‌ای ندارم و عادت ندارم به تلویزیون بیایم، ولی اینجا، چون در حق سپاهان اجحاف می‌شود، صحبت می‌کنم.

وی درباره اینکه آیا هواداران مقابل هتل اجازه خروج تیم را نمی‌دادند، تصریح کرد: خدا را گواه می‌گیرم، به جان دو بچه‌ام یک ساعت و نیم از هواداران خواهش کردیم. اول من رفتم و بعد مهدی کیانی به جمع هواداران رفت و خواهش کردیم که اجازه دهند تا از هتل خارج شویم. فیلم‌های مربوط به این مسائل موجود و مشخص است.

قلعه‌نویی درباره اینکه مدام تابش اعلام می‌کرد که بازیکنان در کنار زمین آماده انجام بازی هستند، یادآور شد: ابتدا باید جواب فرمانده محترم یگان ویژه را بدهم. طبق فیلم‌هایی که ما داریم، اگر اجازه داده شود نشان می‌دهیم که وضعیت مشخص شود. ما فیلم‌ها را به برنامه شما ارسال می‌کنیم تا اگر دوستان اجازه دادند، پخش کنید.

وی درباره اینکه پرسپولیسی‌ها اعتقاد داشتند که تأخیر سپاهان عمدی بوده است، بیان کرد: ما از دیروز در اردو بودیم، اما اتوبوس یک ساعت و نیم مقابل هتل منتظر بود. من و کیانی از هواداران خواهش کردیم که متفرق شوند تا ما از هتل خارج شویم، ولی این کار انجام نشد. ما نمی‌توانیم همه اتفاقاتی که رخ داده را بگوییم. ما فیلم‌ها را ارسال می‌کنیم. اگر از بالا اجازه دادند شما پخش کنید. قضاوت با قانون و مردم است.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در ادامه ابراز داشت: برای تیم ما مشکلاتی پیش آمد، اما استاندار و وزیر ورود کردند و گفتند برای مسائل ملی این بازی را انجام دهید، هرچند که از اول هم قرار بود این بازی برگزار شود. با این اوصاف تونلی در مقابل هتل ایجاد شد و ما توانستیم به سرعت به سمت ورزشگاه حرکت کنیم. ما ساعت ۱۶:۱۵ وارد استادیوم شدیم. شما می‌دانید وقتی در آن زمان وارد ورزشگاه می‌شوید، حداقل ۱۰ دقیقه طول می‌کشد تا لباس‌ها عوض شود. تیم ما در ادامه شروع به گرم کردن کرد که فیلم‌های آن هم موجود است. ما دروغ نمی‌گوییم و فیلم را ارسال می‌کنیم. ما به جلال مرادی اعلام کردیم که آماده بازی هستیم. این حرف‌ها عین واقعیت است.

قلعه‌نویی با اشاره به اینکه اخیراً از سوی باشگاه السد قطر مورد تقدیر قرار گرفته است، خاطر نشان کرد: این کارها در دستور کار ما هم قرار دارد و پارسال از سیدجلال تقدیر کردیم. اگر من به دنبال این مسائل نبودم به تیم ملی می‌رفتم. من از ابتدا به دنبال این بودم که این بازی آرام برگزار شود. حتی در نشست خبری پیش از بازی گفتم به من توهین کنید، ولی به یکدیگر تهمت نزنید و توهین نکنید تا اتفاقات تلخی مثل موضوع سرباز احمدی و فینال جام حذفی رخ ندهد. همه حرف‌هایی که زدم عین واقعیت بود. ما در ساعت ۱۷ آماده بازی بودیم، ولی داوران حضور نداشتند. ما باید با داوران وارد زمین شویم، ولی آن‌ها لباس پوشیدند و با چمدان رفتند.

وی تأکید کرد: گفتم که اصلاً دروغ نمی‌گویم. سه چهار دقیقه مانده به ساعت ۱۷ بود که به دوستان گفتم هر وقت پرسپولیسی‌ها آماده شدند ما هم به زمین برویم. وقتی به ما گفتند بحث منافع ملی است و ممکن است میزبانی‌های تیم ملی و باشگاهی در آسیا گرفته شود و برای همین گفتیم هرطور شده وارد زمین می‌شویم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان خاطرنشان کرد: ما آماده بازی بودیم و ذکرمان را هم گفته بودیم. فیلم‌های دیگری هم موجود است تا بدانید شرایط خارج شدن ما از هتل چطور بوده است. با نخ نرده را بسته بودند تا ما به ورزشگاه نرویم. وقتی بحث منافع ملی شد، گفتیم باید بازی انجام شود. به همه مقدسات قسم ما ساعت ۱۷ تا ۱۷:۰۵ آماده بازی بودیم.

وی درباره اینکه باید چه تصمیمی درباره این بازی گرفت، تصریح کرد: من نمی‌توانم قضاوت کنم و کار من داخل مستطیل سبز است. اعتقاد دارم هرچه قانون می‌گوید و منافع ملی است باید اجرا شود. شاید شما از فضای مجازی می‌ترسید، ولی تیم‌های شهرستانی مظلوم هستند. سؤال من این است چرا بازی پارسال ما با ذوب‌آهن در موعد مقرر برگزار نشد و در تاریخ ششم فروردین برگزار شد؟ سؤال من از سهیل مهدی این است وقتی قرار است ۲۸ اسفند استقلال با فولاد بازی کند، چه اشکالی داشت بازی ما و پرسپولیس هم در همان تاریخ برگزار می‌شد؟ ما می‌گوییم همه بازی‌ها باید به یک اندازه باشد تا همه چیز مشخص شود. من می‌گویم چرا یک بازی لغو می‌شود، ولی چرا بازی ما که درگیر کرونا بوده باید برگزار شود؟

قلعه‌نویی اضافه کرد: من ۴۰ سال است در فوتبال هستم و تمام بالا و پایین‌های فوتبال را دیده‌ام. من دسته سه رفته‌ام و بازیکن و مربی تیم ملی هم بوده‌ام. تا الان کلی جام داخلی و خارجی داشته‌ام، ولی یک چیز را یاد گرفتم که باید به هم احترام بگذاریم و از قشنگی فوتبال لذت ببریم.

255 41

کد خبر 1356315

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 4
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • IR ۲۲:۳۹ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۴
  5 0
  داوران عزیز و محترم عجله داشتند زودتر بروند و پولشون رو از پیروانی بگیرند
 • بوئین زهرا IR ۲۳:۰۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۴
  1 0
  اینکه فرموده بودید 350 سال از فوتبال , 700 سال از تشکیلات قطر عقب هستیم در اون شکی نیست و کاملا موافق ، بخشی از اون مربوط به بازیهای کثیف و قر و اطواری که تیم شما امروز درآورد بر می گرده که در حد محلات و ... هست و بود
 • پرسپولیسی IR ۰۹:۰۵ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۵
  0 0
  ترسوهای مافیائی ،شما که تمام مافیا رو در اختیار دارید چرا از بازی با پرسپولیس ترسیدن ؟؟البته بازم جای شکرش باقیه که مثل بعضی ها به ترکیه فرار نکردین.
 • مهدی IR ۱۶:۰۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۵
  5 0
  سلام. اقای قلعه نوعی بابا تو دیگه کی هستی. چرا همیشه با مقدسات صحبت میکنی گفتی باور کردم. تکرار کردی شک کردم. قسم خوردی متوجه شدم دروغ میگویی