حمله دوباره انصاری‌فرد به قلعه‌نویی/مهندسی شده بود،نمی‌خواستند بازی کنند

محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل پرسپولیس می‌گوید:سپاهان نمی‌خواست با ما بازی کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ سعید اکبری در برنامه سلام صبح بخیر به گفتگوی تلفنی با محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل پرسپولیس پرداخت.
بازی دیروز باید سه هیچ شود یا اگر رای بدهند که دوباره باید بازی انجام شود این کار را می کنید؟
دیروز سپاهان حقیقتا هیچ عزم و اراده ای به دلایل مختلف برای برگزاری این مسابقه نداشت. به دروغ عنوان کردند تماشاگران اجازه نمی دهند ما بیاییم در حالی که فرمانده یگان ویژه اصفهان که بر شرفش درود که واقعیت را گفت و اعلام کرد تیم سپاهان خودش دوست نداشت بیاید و هیچ مشکلی برای انتقال بازیکنان وجود نداشته است.
پس چرا نیامدند؟
نمی خواستند بازی کنند. صاف و رک و پوست کنده به شما بگویم که این ها چند بازیکن مصدوم داشتند، سازمان لیگ و وزارت بهداشت دستور داد تماشاگرانشان به علت ویروس کرونا حضور نداشته باشند. سوال من این است که تیم های استقلال، نفت مسجد سلیمان، به خصوص پدیده و استقلال که میزبان بودند بازی را برگزار کردند اما سپاهان فقط نمی خواهد بازی را برگزار کند؟ مگر چنین چیزی می شود؟ 
شما می گویید سپاهانی ها از عمد و مهندسی شده نمی خواستند بازی کنند؟
بله دقیقا. ما حدود 45 دقیقه قبل از مسابقه گرم کردیم و طبق قوانینی که وجود دارد تیم ها باید یک ساعت و نیم قبل از مسابقه در زمین باشند و این قانون از طرف AFC، فیفا و سازمان لیگ وجود دارد اما سپاهانی ها به ادعای واهی و کذب می گویند هواداران ما اجازه حضور ندادند. در حالی که اینگونه نبوده و پروژه شان برگزار نشدن بازی بود. وقتی 4 و ربع وارد ورزشگاه شدند، از 4 و 20 در رختکن استقرار پیدا کردند هیچ یک از نفرات باشگاه سپاهان حتی داخل راهروها نشد. اینکه می گفتند ما داخل راهرو گرم می کردیم ادعای کذبی است و من خودم آنجا ناظر بودم. هیچ فردی از رختکن سپاهان بیرون نیامد.
پس شما حرفهای آقای قلعه نویی را هم رد می کنید؟
اینکه ورزشگاهی خالی از تماشاگر است و چمن به این خوبی دارد بازیکنان می روند در راهرو گرم می کنند!؟ ورزشگاه خودشان بوده و بدون تماشاگر بوده است. ادعا می کنند ما ساعت 5 بعد از ظهر آماده بازی بودیم، آقای مرادی ناظر بازی با شهامت اعلام کرد آقای باشگاه سپاهان اگر شما می خواستید بازی کنید چرا لیست بازیکنانتان را ارائه ندادید؟ اگر 4 و 20 داخل رختکن بودید و عزم و اراده ای برای بازی داشتید!؟ مگر نباید لیست را ارائه بدهید؟ مگر جزو قوانین نیست؟ مگر ناظر دو بار کنار رختکن شما نیامد و لیست نخواست؟ بعد ادعا می کنید ساعت 5 آماده بازی بودید! تا ساعت 5 و نیم منتظر بازی بودیم اما این ها نیامدند.
پس شما حرفهای آقای قلعه نویی را هم رد می کنید؟
کاملا رد می کنم و کذب است و حرف باطلی است. ما تا ساعت 5 و 29 در داخل راهرو ها گرمکن پوشیده آماده بودیم اما سپاهان عزمی برای برگزاری بازی نداشت. از کمیته انضباطی انتظار داریم با عدالت رفتار شود. قانون باید رعایت شود. این ها دروغهایی گفتند که باید مطابق قانون برخورد شود و همه را به بازی گرفتند. نشد که بگوییم من امروز دلم نمی خواهد بازی کنم! یا تماشاچیان نگذاشتند ما بیاییم! بنابراین این بازی باید 3 هیچ اعلام شود و من اعتقاد دارم کمیته انضباطی با عدالت رفتار خواهد کرد. ما اینقدر از این مسائل ضربه خوردیم. تیم هایی مثل سپاهان به جای حاشیه پردازی و مسائل کذب بروند تیمشان را قوی کنند. اینها چون دو سه بازیکن مصدوم داشتند تماشاگر نداشتند و نمی خواستند با ما بازی کنند. این وظیفه فدراسیون و کمیته انضباطی است که قاطعانه برخورد کند و ما غیر از این انتظاری نداریم.
وضعیت آنتونی استوکس چه شد؟
استوکس فعلا نیامده است ولی ما قرارداد را با او طوری تنظیم کرده ایم که بابت هر جلسه غیبت در تمرین سه هزار دلار برای نیامدن به مسابقه 50 هزار دلار و کل مبلغ قرارداد از او پس گرفته شود. ما هیچ ضرر مالی تخواهیم کرد. ایشان بحث کرونا را بهانه کرده اما به مدیر برنامه اش ایمیل داده ایم و این موارد را به ایشان گفته ایم.
تصاویری هم از او منتشر شده که جاهای جالبی نبوده و اگر باشگاه های دیگر بودند حتما او را جریمه می کردند امیدواریم باشگاه پرسپولیس هم این مسئله را جدی بگیرد.
تمام این مسائل حاشیه ای در قرارداد ایشان هست و قرارداد محکمی است که ما کل خسارت را می توانیم از ایشان بگیریم.
41 41

کد خبر 1356398

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 5
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • IR ۱۰:۵۲ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۵
  11
  به شما ربط نداره که کجا تمرین کردند یا کی اومدند به ورزشگاه یا تدارکات اومد یا نیومد. طبق قانون شما باید بازی میکردید و خودتون اراده نداشتید که پیروانی تنها بعد از 15 دقیقه تاخیر سپاهان اعلام کرد بازی نمیکنیم و تیم رو کشید بیرون. حالا هم تهران لابی میکنید سه امتیاز کثیف بگیرید.
 • IR ۱۰:۵۴ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۵
  46
  قانون AFC زمانی که میخواستید سر داماش رو تو آزادی ببرید کجا بود؟ اونجا چرا تا دوازده شب منتظر موندین؟ گرم بودین اونجا ولی اینجا سرد شدید؟
 • IR ۱۰:۵۵ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۵
  19
  قوانین مشخصه پس دهنت رو ببند. شما تیمت رو بردار ببر دوبی و تو کلاب ها بچرخون.
 • IR ۱۲:۳۹ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۵
  23
  یعنی آنقدر تیم پرسپولیس حکومتی شده که زیر ویدئوی آقای انصاری فرد نمیشه کامنت گذاشت توی پست دیگه تون؟ مبارک تون باشه قهرمانی بابا. خوش باشید با این قهرمانیهای دوزاری وزارتی.
 • IR ۱۳:۲۵ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۵
  3
  با ان شعار هاي هواداران مقابل هتل اگر سپاهان بازي ميكرد به هوادارانش توهين ميكرد لذا تصميم به بازي نكردن را گرفتند وبعد به استاديوم رفتند حالا چرا متوسل به دروغ گفتن ميشوند نميدانم مرذ باش بگو به خواست هواداران بازي نكرديم 3 امتياز تقديم هواداران اينطور كه قشنگتره