کشف ۳۰۰۰ ماسک تقلبی و غیر بهداشتی در بروجرد

فرمانده انتظامی بروجرد گفت: از فردی که در منزل خود ماسک‌های تقلبی و غیربهداشتی تهیه می‌کرد، ۳ هزار ماسک غیربهداشتی ضبط شد.

به گزارش خبرآنلاین از لرستان ، سرهنگ «عزت الله غلامی» افزود: با توجه به انتشار کرونا ویروس و جو روانی حاکم بر جامعه به دلیل سرایت فوری آن، فردی سودجو با داشتن کارگاه غیرمجاز در منزل خویش اقدام به ساخت، تهیه و توزیع ماسک‌های تقلبی و غیر بهداشتی کرده بود که موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی اظهار کرد: در هماهنگی به عمل آمده با مرجع قضائی و با همراهی کارکنان اداره تعزیرات حکومتی و در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه، مأموران انتظامی نسبت به دستگیری فردی به هویت معلوم که اقدام به ساخت ماسک‌های تقلبی و غیربهداشتی می‌کرد، اقدام شد.

سرهنگ غلامی بیان کرد: در بررسی‌های انجام شده از انبار کارگاه فرد خاطی ۴ ثوب پارچه جهت تهیه ماسک و همچنین ۳۰۰۰ هزار ماسک غیربهداشتی کشف و ضبط می‌شود.

فرمانده انتظامی بروجرد ضمن هشدار به سودجویان و افرادی که سلامت مردم را به خطر می‌اندازند،گفت: در این راستا حسب دستور مقام محترم قضائی کارگاه مذکور پلمب و متهم به همراه پرونده متشکله تحویل اداره تعزیرات حکومتی شد.

48

کد خبر 1356611

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =