روحانی: کرونا بدون دعوت آمده است/چرا با ماسک و مایع ضدعفونی سودجویی می‌شود/نباید برای روز سختی مردم جیب دوخت

رئیس‌جمهور گفت: وقتی مردم برای ماسک، مایع ضد عفونی دستکش گرفتار هستند چرا باید سودجویی کرد. خداوند راه‌های مختلفی برای کسب مال حلال قرار داده، پس چرا برخی دنبال طلب مال حرام هستیم.

به گزارش خبرآنلاین، حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی، رئیس‌جمهور کشورمان صبح امروز(سه شنبه) در «آئین افتتاح فاز ۱ آزادراه تهران ـ شمال» با اشاره به انتشار ویروس کرونا در کشور گفت: در حال حاضر ویروسی از کشوری آمده و ۴۰ کشور را درگیر کرده و به همه جا خواهد رفت. این مهمان ناخوانده ای است که بی دعوت آمده و مهم این است که باید از مشکلات نهراسید و با آن مقابله کرد.

>>>> در همین رابطه بیشتر بخوانید؛

>>>> روحانی: تحریم نتوانست بر تکمیل آزاد راه تهران-شمال تاثیر بگذارد

رئیس قوه مجریه افزود: نباید برای روز سختی مردم، جیب دوخت. جیبی که برای سختی مردم دوخته شده، بد است. وقتی مردم برای ماسک، مایع ضد عفونی دستکش گرفتار هستند چرا باید سودجویی کرد. خداوند راه‌های مختلفی برای کسب مال حلال قرار داده، پس چرا برخی دنبال طلب مال حرام هستیم.

رئیس جمهور گفت: این ویروس سخت‌تر از آن نیست البته ویژگی‌هایی از نظر تماس و سرعت انتقال ندارد اما به هر حال نباید وحشتی میان مردم ایجاد شود. همه به دستورالعمل وزارت بهداشت عمل کنند و همدیگر را یاری کنند. سلامت و شفا از جانب خداوند است و خدا به همه شفا خواهد داد و ما هم وسیله هستیم.

۲۷۲۱۵

کد خبر 1356967

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =