حرف‌های بازیگر زنی که نترسید و تهیه‌کننده مشهور را رسوا کرد/ حالا می‌توانم نفس بکشم

تسنیم نوشت: بازیگر هالیوودی شاکی از هاروی واینستاین در میان خبرنگاران حاضر شد.

دادگاه متهم آزار جنسی دو روز قبل برگزار شد. هاروی واینستاین تهیه‌کننده هالیوودی که دو سال قبل با شکایت چندتن از بازیگران زن هالیوودی متهم به فساد جنسی شده بود، نهایتاً به ۲۵ سال زندان محکوم شد.

اما نکته مهم در این باره، حضور  رز مک‌گوان در میان خبرنگاران به عنوان اولین شاکی‌های او و کسی که سکوت را شکست و از تجاوز واینستاین به او در هتل پارک سیتی در سال ۱۹۹۷ خبر داد، بود.

او به خبرنگاران  گفت تازه برای اولین بار است که می‌توانم به راحتی نفس بکشم.

این بازیگر به خبرنگاران گفت: «از زمانی که در سال ۱۹۹۷  مورد تعرض قرار گرفته‌ام تا الان نتوانستم راحت بخوابم و الان برای اولین بار بعد از این مدت راحت استراحت می‌کنم.»

او در بخش دیگری از صحبت‌هایش گفت که حالا می‌تواند بعد از سال‌ها نفس بکشد. او ادامه داد: «غریب‌ترین بخشی که احساس می‌کنم با آن دختری مرتبط است که آن روز صبح برای ملاقات به آن اتاق در هتل رفت و من مدت‌ها است او را دیگر احساس نمی‌کنم. منظور من این است که او را می‌شناسم زیرا در فیلم‌های آن دوران که بازی کرده، یخ زده است  اما زمانی که عکس‌های خودم را در آن سال‌ها می‌بینم، می‌گویم لعنت، این دختر آن موقع واقعاً بچه بوده است. حالا آن دختر و من به هم می‌گوییم «بزن قدش».»

رز مک‌گوان پس از این سخنان در حضور خبرنگاران، گریه کرد.

۲۴۱۲۴۱

کد خبر 1357400

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =