طلوع جدید مازیار ناظمی درباره مورینیو، زیدان و کلینزمن!

سخنگو و مدیر ارتباطات وزارت ورزش امروز حرف‌های تازه‌ای درباره جمله شاهکار بهمن ماه سال گذشته خود به زبان آورد که نشان می‌داد موضوع از چه قرار بوده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در روزهای آخر حضور کارلوس کی روش روی نیمکت تیم ملی ایران، مازیار ناظمی سخنگوی وزارت ورزش یکی از منتقدان سرسخت او بود. حتی در زمان برگزاری رقابت های جام ملت ها ناظمی چند بار به کی روش کنایه زد که این مسئله باعث انتقاداتی از او شد. اتفاق جالب اما بعد از این رقابت ها افتاد. وقتی هنوز کی روش به طور کامل از ایران جدا نشده بود و مازیار از صف طولانی مربیان بزرگ جهان از جمله مورینیو، زیدان و کلینزمن برای نیمکت ایران نوشت! حالا اما او توضیحات تازه ای درباره این جمله معروفش داده. ناظمی گفته بله، به این مربیان پیشنهاد داده شد و احتمالا پیشنهادها طوری بوده که قبول نکرده اند.

اما یک سوال مهم؛ جمله مربیان در صف هستند بدین معنا نیست که آنها دارند تقلا می کنند سرمربی ایران شوند؟ وگرنه پیشنهاد دادن که چیز عجیبی نیست. همین الان تیم ملی ماداگاسکار هم می تواند به مورینیو و زیدان پیشنهاد بدهد ولی  فرق است بین پیشنهاد دادن تا در صف ایستادن برای قبول نیمکت یک تیم، استاد ناظمی!

252 251

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1357406

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =