شناسایی ۷۹ فرد مشکوک به کرونا در جنوب غرب خوزستان

ایرنا نوشت :رییس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: ۷۹مورد مشکوک به کروناویروس در شهرستان‌های آبادان، خرمشهر و شادگان شناسایی و تحت درمان قرار دارند.

شکرالله سلمان‌زاده اظهار داشت: تاکنون تست اولیه سه مورد بیماری ویروس کرونا در آبادان مثبت بوده و منتظر جواب نهایی از سوی آزمایشگاه انیسیتو پاستور تهران در این زمینه هستیم.

وی افزود:حال عمومی نخستین فرد مبتلا به ویروس کرونا رضایت بخش است و بزودی از بیماستان مرخص می‌شود و حال  دومین فرد نیز رو به بهبود است ضمن اینکه روند درمان سومین بیمار با دستگاه تنفس در حال انجام است.

سلمان‌زاده گفت: تاکنون ۲۰ نفر از بیمارانی که مشکوک به ویروس کرونا بودند پس از بهبودی کامل از بیمارستان مرخص شده و زندگی عادی خود را ادامه می‌دهند.

وی بیمارستان طالقانی آبادان را بیمارستان مرجع بستری بیماران مشکوک به کرونا  در آبادان اعلام کرد و اظهار داشت: سایر بیمارستان‌های آبادان از جمله بیمارستان شرکت نفت و تامین اجتماعی آمادگی پذیرش بیماران را دارند.

رییس دانشکده علوم پزشکی آبادان : به منظور حفظ سلامت شهروندان و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا از امروز ۱۰ اسفندماه تا اطلاع ثانوی، ملاقات عمومی در تمامی بخش‌های بیمارستانی شهرستان های آبادان، خرمشهر و شادگان ممنوع است.

تاکنون تست اولیه کرونا ویروس سه بیمار در آبادان مثبت اعلام شده است.

بیمارستان طالقانی برای بستری شدن بیماران مبتلا به کرونا در آبادان در نظر گرفته شده است.

 ۶۰۷ هزار نفر از خدمات ۳۰مرکز شهری، ۱۸مرکز روستایی، ۱۳۲خانه بهداشت و ۱۲ پایگاه سلامت در شهرستان های زیر مجموعه دانشکده علوم پزشکی آبادان شامل آبادان، خرمشهر و شادگان بهره مند هستند.

46

کد خبر 1358563

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =