گروه ضربت سرکلانتری های تهران آماده برخورد با اراذل و اوباش

فارس نوشت: سرکلانتر پنجم پلیس پیشگیری پایتخت از طرح ویژه پلیس برای برخورد با اراذل و اوباش توسط گروه‌های ضربت سرکلانتری ها خبر داد.

سرهنگ کیومرث حسنوند سرکلانتر پنجم پلیس پیشگیری پایتخت در خصوص عملکرد پلیس در برخورد با اراذل و اوباش محدوده خیابان هاشمی اظهار داشت: با توجه به اینکه ضلع غربی خیابان هاشمی از محدوده بزرگراه یادگار امام در حوزه سرکلانتر پنجم و کلانتری ۱۱۹ مهرآباد قرار دارد بحث کنترل مجرمین و اراذل و اوباش به صورت مستمر در دستور کار مأموران کلانتری ۱۱۹ و همچنین گروه های ضربت سرکلانتری قراردارد.

سرکلانتر پنجم پلیس پیشگیری تصریح کرد: برخورد با اراذل و اوباش با توجه به در پیش رو بودن چهارشنبه آخر سال با طرح ویژه پلیس همراه خواهد بود.

وی از شهروندان ساکن در محدوده خیابان هاشمی درخواست کرد: هرگونه موارد ناامنی یا تحرکات از سوی اراذل و اوباش را به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

سرهنگ حسنوند درباره محدوده هاشمی شرقی اظهار داشت: با توجه به اینکه ضلع شرقی خیابان هاشمی از بزرگراه یادگار امام در محدوده حوزه استحفاظی کلانتری ۱۰۸ نواب و سرکلانتری هشتم قرار دارد و احتمال تحرکات مشترک از سوی اراذل و اوباش مقیم هر دو خیابان متصور است در این راستا جلساتی با سرکلانتری هشتم برگزار شد تا طرح های مشترکی در محدوده خیابان هاشمی شرقی و هاشمی غربی برای برخورد با اراذل و اوباش به مرحله اجرا در بیاید.

۴۷۲۳۱

کد خبر 1358941

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =