۰ نفر
۱۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۴
آغاز بهسازی یک محور روستایی در شوشتر

ایسنا نوشت:معاون راه‌های فرعی و روستایی اداره‌کل راه و شهرسازی خوزستان از آغاز عملیات بهسازی محور روستایی شلیلی به نقیشیات شهرستان شوشتر خبر داد.

محمدعلی طالبی پور با اشاره به آغاز عملیات بهسازی محور روستایی شلیلی به نقیشیات در شهرستان شوشتر، اظهار کرد: طول کلی این مسیر بیش از ٣٧ کیلومتر است و با اعتباری بالغ بر ٢ میلیارد و ٣٠٠ میلیون تومان از محل اعتبارات نفت و منابع استانی، ۵ کیلومتر و ۵٠٠ متر از این مسیر ترمیم خواهد شد.

وی با بیان اینکه عملیات ترمیم این جاده نقش موثری در بهبود وضعیت تردد مردم ساکن در ٣٠ روستای مسیر دارد، افزود: از جمله دلایل انجام این پروژه، قرارگیری زمین‌های مستعد کشاورزی در این مسیر است زیرا پیش از این، تردد ساکنان منطقه و حمل محصولات کشاورزی تولیدی در این منطقه از جاده فرعی آسیب‌دیده انجام می‌شد و مشکلات فراوانی را برای مردم بوجود آورده بود.

معاون راه‌های فرعی و روستایی اداره‌کل راه و شهرسازی خوزستان تصریح کرد: در این محور عملیاتی از جمله تخریب آسفالت آسیب‌دیده موجود، لکه‌گیری و روکش کلی آسفالت در طول ۵۵٠٠ متر مسیر با عرض ۵.۵ متر انجام خواهد شد.

طالبی‌پور ادامه داد: بخش دیگری از این مسیر به طول ٨٠٠ متر و در قالب یک قرارداد مجزا و در محدوده روستای منحوش تا محل تجهیز کارگاه آب و خاک این طرح، با استفاده از بیس سیمانی ترمیم و عملیات آسفالت آن نیز به اتمام رسیده است و هم اکنون از سوی مردم مورد استفاده قرار می‌گیرد.

48

کد خبر 1359598

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =