ساماندهی توزیع موادضدعفونی کننده و ماسک در قزوین

نبیل گفت: با ساماندهی وضعیت تولید مواد ضدعفونی کننده، الکل و ماسک تا پایان این هفته؛ توزیع این اقلام به میزان مناسب در مناطق مختلف شهری آغاز می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ازقزوین؛ سعید نبیل رئیس سازمان صمت استان قزوین در کارگروه کمیته پشتیبانی و تدارکات ستاد مبارزه با کرونای استان قزوین که دوشنبه شب با حضور تابش مدیرعامل سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان کشور، کلاهدوزان بازرس ویژه وزیر صمت، عیسی قبادی معاون اقتصادی استانداری، قجربیگی معاون دارو و غذای دانشگاه علوم پزشکی، فرمانداران و مدیران چند واحد صنعتی در محل سازمان صمت قزوین تشکیل شد، اظهارکرد: در روزهای گذشته توانسته ایم وضعیت تولید را ساماندهی کرده در برخی واحدها با تغییر خط تولید نسبت به تأمین کالاهای بهداشتی و ضد عفونی اقدام کنیم.
وی بیان کرد: با مشارکت فرمانداران و شناسایی میزان نیازها برای تأمین کالاهای مورد نیاز به ویژه الکل، مواد ضد عفونی شهرستانها اقدام شده است و در روزهای آینده این وضعیت بهبود خواهد یافت.
نبیل تصریح کرد: تا پایان این هفته مقادیر زیادی ژل و الکل و ضدعفونی کننده در مناطق مختلف استان توزیع خواهد شد که تلاش می‌کنیم ۲۰درصد آن در فروشگاه‌های بزرگ صورت گیرد تا دسترسی همه شهروندان به این اقلام تسهیل شود.
رئیس سازمان صمت استان قزوین یادآورشد: شناسایی ظرفیت تولید، برنامه‌ریزی برای تولید از ظرفیت موجود، برنامه‌ریزی برای توزیع از مهمترین کارهایی است که در دستور کار است و تلاش می‌کنیم اقلام بهداشتی در کف جامعه توزیع و در اختیار همه قرار گیرد.
در ادامه فرمانداران شهرستان‌ها ضمن اعلام نیاز مناطق به مواد بهداشتی خواستار ساماندهی در توزیع و تأمین نیاز خود شدند.

46

کد خبر 1359960

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =