مدیر عامل تازه موسسه هنرمندان پیشکسوت منصوب شد

براساس پیشنهاد هیات مدیره موسسه هنرمندان پیشکسوت و با حکم سیدمجتبی حسینی (رئیس هیات امنای موسسه)، سیدمحمد طباطبایی حسینی به عنوان مدیرعامل مؤسسه هنرمندان پیشکسوت منصوب شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، هیات امنای مؤسسه هنرمندان پیشکسوت با توجه به اساسنامه و پایان مهلت فعالیت هیات مدیره قبلی، سیدحسین سیدزاده، مهدی افضلی، حسن ریاحی، محسن علی‌اکبری و مریم معترف را به عنوان اعضای هیات مدیره مؤسسه هنرمندان پیشکسوت معرفی کرد و هیات مدیره مؤسسه، سیدمحمد طباطبایی حسینی را به عنوان مدیر عامل انتخاب کرد.

در حکم مدیرعامل تازه موسسه هنرمندان پیشکسوت آمده است: «با استناد به ماده ۱۲ اساسنامه مؤسسه هنرمندان پیشکسوت و صورتجلسه مورخ ۱۳/۱۲/۹۸ هیات مدیره موسسه و نظر به تعهد و آگاهی جنابعالی، به عنوان مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت منصوب می‌شوید.

از شما انتظار می‌رود با رعایت ضولبط قانونی و اصول انضباط مالی و تشکیلاتی در جهت اهداف مصرح در اساسنامه از جمله حمایت از هنرمندان گرانقدر و پیشکسوت و سرمایه‌های فرهنگی و هنری کشور و استفاده از تجربیات و سوابق ارزنده ایشان اقدام فرمایید. »

سیدمحمد طباطبایی حسینی، دبیر شورای ارزشیابی هنرمندان کشور است و مدیریت روابط عمومی معاونت امور فرهنگی را در سوابق خود دارد.

۵۷۵۷

کد خبر 1360445

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =