توزیع پک های بهداشتی در بین جامعه ایثارگری استان البرز

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز از توزیع پک های بهداشتی در بین والدین مسن شهدا و جانبازان دارای بیماری های تنفسی خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین استان البرز سلیمان رستمیان با آرزوی سلامتی برای ایثارگران از توزیع پک های بهداشتی در بین جامعه ایثارگری استان خبر داد و گفت: پک های بهداشتی شامل مواد ضدعفونی کننده و دیگر موارد بهداشتی جهت پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا طی هفته اخیر بین جانبازان شیمیایی ، جانبازان مبتلا به بیماری های خاص و برخی والدین مسن شهدا در سطح استان با همکاری اداره پست توزیع و تحویل خانواده ها گردیده است.
وی با تاکید بر اینکه ایثارگران سرمایه های اجتماعی کشور بوده و حفظ سلامتی این عزیزان اولویت دارد افزود: همچنین با تدابیر اندیشیده شده در بنیاد استان سعی بر این است تا با کاهش حداکثری مراجعات حضوری و ارائه خدمت از طریق سامانه های الکترونیکی سلامتی ایثارگران خدایی نکرده با مخاطره مواجه نشود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز تصریح کرد: سن بالای والدین گرامی شهدا و مشکلات جسمی جانبازان می‌تواند این عزیزان را در برخورد با بیماری آسیب‌پذیر کند لذا خادمین شهدا در بنیاد استان به صورت مرتب با جامعه هدف خصوصا جانبازان بالای 50 درصد در تماس بوده تا ضمن اطمینان از سلامتی ایثارگران در صورت بروز موارد مشکوک موضوع ی پیگیری شود.

۴۶

کد خبر 1360460

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =