پیروزی اصولگرایان در انتخابات مجلس توسط شورای نگهبان تایید شد

رییس ستاد انتخابات استان قزوین گفت: شورای نگهبان، صحت برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در ۲حوزه انتخابیه قزوین، البرز و آبیک و بویین زهرا و آوج را تایید کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ منوچهر حبیبی رییس ستاد انتخابات استان افزود: بعد از پایان فرآیند رای گیری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان و شمارش آرا، فاطمه محمدبیگی و لطف الله سیاهکلی از حوزه انتخابیه قزوین، البرز و آبیک و روح الله عباسپور در حوزه انتخابیه بوئین زهرا و آوج حائز اکثریت آرا شده بودند که توسط شورای نگهبان مورد تایید قرار گرفت.
وی اضافه کرد: در حوزه انتخابیه تاکستان هم رجب رحمانی بیشترین آرای این دوره از انتخابات را کسب کرد که شورای نگهبان هم اکنون در حال بررسی برای تایید صحت برگزاری انتخابات این حوزه است.
حبیبی گفت: در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ۱۳۹نامزد از حوزه‌های انتخابیه استان قزوین تایید صلاحیت شده بودند که با انصراف ۵۲ نفر، ۸۷نفر بخت خود را برای کسب رای از مردم و حضور در خانه ملت محک زدند.
وی ضمن تشکر از عوامل هیات اجرایی، نظارت، بازرسی و محافظان در این انتخابات، گفت: برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان بیش از ۲هزار خودرو و ۲۰هزار نفر ساماندهی شده بودند و بزرگترین رویداد سیاسی استان با مشارکت مردم به نحو مطلوبی برگزار شد.

۴۶

کد خبر 1360471

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =