حادثه عجیب کرونایی/ چاقوکشی یک زن در صف خرید دستمال کاغذی

به دنبال شیوع بیماری کرونا وکمبود و سهمیه بندی محصولات بهداشتی در استرالیا، روز گذشته یکی از مشتریان برای دستیابی به یک بسته دستمال توالت به روی یکی دیگر از مشتریان چاقو کشید!

 به گزارش خبرآنلاین این اتفاق در حالی افتاد که طی روزهای گذشته هجوم برای خرید و احتکار دستمال کاغذی به اوج خود رسیده است.
به گفته پلیس این کشور، به دنبال گزارش یکی از مشتریان از یکی از شعبه های ولورث یکی از سوپرمارکت های بزرگ استرالیا، چند مامور پلیس در محل حضور یافتند.

شاهدان گفته اند که یکی از زنان خریدار که در صف دستمال توالت منتظر بود برای دستبابی به یک بسته دستمال توالت به ناگاه چاقو را از کیف خود خارج کرده و به یکی از مشتریان مرد حمله کرد.این حادثه خسارت جانی در برنداشت و پلیس ،خریدار عصبانی چاقو به دست  را از صحنه خارج کرد.
این حادثه در حالی رخداد که بعد از اعلان دولت استرالیا مبنی بر وجود چند بیمار مبتلا به کرونا، هجوم برای احتکار مواد شوینده، ضدعفونی و خشکبار و مواد غذایی افزایش یافته است.
برخی از سوپرمارکتها و داروخانه ها برای کالاهای خود سهمیه بندی کرده و به هر نفر تنها دو بسته تعلق می گیرد.
گزارش رسیده به خبرآنلاین  از انگلستان نیز حاکی است این سهمیه بندی در شهرهای بزرگ انگلستان هم اعمال شده و شهروندان فقط می توانند دو بسته از مواد شوینده یا ضدعفونی خریداری کنند.

1717

کد خبر 1360761

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =