هتل ها و آبدرمانی های اردبیل در عید تعطیل است

استاندار اردبیل با بیان اینکه همه هتل‌ها و آب‌درمانی‌های اردبیل در نوروز تعطیل است، گفت: استان اردبیل همه ساله میزبان میلیون‌ها نفر گردشگر از سراسر کشور و نیز کشورهای خارجی است که به امید خدا بعد از غلبه بر بیماری کرونا دوباره با آغوش باز در خدمت همه گردشگران خواهیم بود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از استان اردبیل، به منظور مقابله با ویروس کرونا و ریشه‌کنی آن و حفظ سلامتی مردم، در نوروز امسال همه هتل‌ها، هتل آپارتمان‌ها، خانه مسافرها، مراکز گردشگری و آب‌درمانی‌های استان اردبیل تعطیل است.

اردبیل امکان پذیرش مسافر نوروزی ندارد

اکبر بهنام جو افزود: با اجرای شعار در خانه بمانیم توسط مردم، در کوتاه‌ترین زمان می‌توان بر شوع ویروس کرونا غلبه کرده و آن را شکست داد.

استاندار اردبیل تصریح کرد: استان اردبیل همه ساله میزبان میلیون‌ها نفر گردشگر از سراسر کشور و نیز کشورهای خارجی است که به امید خدا بعد از غلبه بر بیماری کرونا دوباره با آغوش باز در خدمت همه گردشگران خواهیم بود.

بهنام‌جو ادامه داد: حفظ سلامتی مردم مهم‌تر از هر مسئله دیگر است و با استمرار برنامه‌ریزی‌های مسؤولان و ادامه همکاری خوب مردم، وضعیت عادی خواهد شد.

وی گفت: گردشگری همچنان  یکی از محورهای اصلی توسعه استان اردبیل است که پس از شکست ویروس کرونا با نیروی مضاعف در این راستا تلاش خواهیم کرد.

46

کد خبر 1360779

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =