از ماجرای آنفالو شدن بیرانوند تا شرایط باقری و استوکس از زبان مدیر روابط عمومی پرسپولیس

فارس نوشت: مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در مورد حواشی امروز این تیم توضیحاتی داد.

حسین قدوسی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد ناراحتی علیرضا بیرانوند از این باشگاه و ماجرای آنفالو کردن اینستاگرام پرسپولیس توسط این بازیکن اظهار داشت: برخلاف اینکه گفته می‌شود او به خاطر اینکه پول باشگاه بلژیکی به حسابش نرفته و در عوض به حساب استوکس رفته ناراحت است صحیح نیست.
وی افزود: برای بیرانوند در خصوص موضوع دیگری سوءتفاهم پیش آمده بود که در حال حل شدن است.
نمی‌دانم چرا همه ماجراها را در پرسپولیس به استوکس ربط می‌دهند.

مشاور انصاری فرد اضافه کرد: بیرانوند به همراه اوساگونا و بشار رسن و خانبان کمتر از ٥٠درصد قرارداد خود را گرفته‌اند. نمی‌دانم چرا چنین مسائل کوچکی در پرسپولیس بزرگ جلوه داده می شود اما همین اتفاقات در برخی تیم ها دیده نمی شود.

وی در خصوص نحوه همکاری باقری با تیم ملی و پرسپولیس عنوان کرد: باقری اصلا قصد جدایی از پرسپولیس را ندارد و قرار است همکاری او با تیم ملی تا پایان مسابقات انتخابی جام جهانی باشد. او برای فصل آینده در پرسپولیس می‌ماند. 

مدیر روابط عمومی سرخپوشان تصریح کرد: تا جایی که ما می‌دانیم قراداد باقری و اسکوچیچ با تیم ملی تا پایان انتخابی جام جهانی است و آقای اسکوچیچ در صورت صعود تیم ملی قراردادش تمدید می شود. باقری هم سرمایه پرسپولیس است و بهتر است به او احترام بگذاریم.

وی در مورد استوکس نیز خاطر نشان کرد: مرخصی او یک روزه بود اما او بعد از آن به تهران بازنگشت. بعد از اینکه نیامد پروازهای مکرری به سمت تهران وجود داشته است حتی مدیربرنامه هایش برای او بلیت تهیه کرد که بازگردد اما امتناع کرد.

قدوسی ادامه داد:اکنون هم پرواز از قطر به ایران هست و باشگاه به او اعلام کرده باید بازگردد و پاسخگو باشد.کرونا دلیل بر نیامدن نیست. بازیکنان خارجی دیگری هم در لیگ ایران حضور دارند و کار می‌کنند.

وی اضافه کرد: باشگاه با استوکس قرارداد محکمی با او بسته اما فعلا بحث شکایت از این بازیکن مطرح نیست.

255 41

کد خبر 1361152

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =