چرا حضور کریم باقری به‌صورت اردو به اردو در تیم ملی مناسب است؟

کریم باقری، مربی پرسپولیس به‌صورت اردو به اردو تمرین تیم ملی هم حاضر خواهد بود تا در این شرایط تیم ملی به اسکوچیچ کمک کند. 

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ یکی از دلایل اصلی موفقیت پرسپولیس در طول سالیان گذشته، حضور کریم باقری در تمرینات این تیم است؛ باقری در طول سالیانی که‌ به‌عنوان مربی در پرسپولیس حاضر بوده است با تمام وجود برای این تیم کار کرده است و اجازه نداده حاشیه‌ها به تیم ضربه بزند. این رفتار او باعث شده تا پرسپولیس با او دو نایب قهرمانی و سه قهرمانی را تجربه کند و در ششمین فصل حضور او هم بتواند تا پایان هفته بیست‌ویکم لیگ برتر، رتبه اول را در اختیار داشته باشد. 
نقش کریم باقری در پرسپولیس تقریبا به همه ثابت شده است؛ مردی که تمام بازیکن‌ها از او حساب می‌برند و می‌دانند او که حواسش به تمام حواشی است. نقشی که باعث شده اسکوچیچ  او را بخواهد و  تقاضا کند تا او روی نیمکت تیم ملی حاضر باشد و بتواند با کمک او حواشی را مدیریت کند. 
سابقه کریم باقری و حضور در سطح اول فوتبال جهان و رفتاری که او از خود بروز می‌دهد باعث شده تا بازیکنان بدانند که با شخصیتی صحبت می‌کنند و برای همین است که او می‌تواند در هر اردو به تیم ملی اضافه شود و بتواند به اسکوچیچ در این مسیر سخت کمک کند.

255 41

کد خبر 1361163

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =