استقلال مصدوم زیاد داشت و از تعطیلی خوشحال شد

میزان نوشت: پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: با شروع دوباره لیگ و استفاده از بازیکنانی، چون دیاباته، اسماعیلی و غلامی، استقلال می‌تواند دوباره به کورس قهرمانی برگردد.

کیانوش رحمتی در خصوص تعطیل شدن لیگ برتر به علت شیوع ویروس کرونا و شرایط استقلال اظهار داشت: در مجموع تعطیلی لیگ برتر از لحاظ روانی برای بازیکنان خیلی مثبت بود، چون سلامتی آنها در خطر بود، نه فقط بابت ویروس کرونا بلکه به علت استرسی که به بازیکن بابت دچار شدن به این ویروس وارد می‌شد، خودش به تنهایی می‌توانست بازیکن را دچار آسیب دیدگی کند و در کل کار خوبی بود که سازمان لیگ انجام داد.

وی ادامه داد: این تعطیلی شاید به سود و ضرر برخی تیم‌ها شود. تیم‌هایی که بازیکن مصدوم زیاد داشتند قطعا از این تعطیلی خوشحال خواهند بود چون با شروع دوباره لیگ می‌توانند دوباره روی این بازیکنان حساب کنند. شاید استقلال یکی از این تیم‌ها باشد که مصدومان زیادی داشت و قطعا با شروع دوباره لیگ و استفاده از بازیکنانی چون دیاباته،اسماعیلی و غلامی می‌تواند دوباره به کورس قهرمانی برگردد اما این تعطیلی به ضرر تیم‌هایی چون پرسپولیس،فولاد خوزستان و گل‌گهر خواهد بود چون تا پیش از تعطیلی لیگ روند رو به رشدی داشتند.

وی در پایان در خصوص انتخاب فتح الله زاده به عنوان سرپرست استقلال گفت: فتح‌الله‌زاده مدیرعامل با تجربه‌ای است و حضور او در استقلال قطعا بهتر از بدون مدیر بودن این تیم خواهد بود و می‌تواند کمک حال استقلال باشد. من برای فتح‌الله‌زاده آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم یک بار دیگر در استقلال موفق باشد.

255 41

کد خبر 1361287

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =