واکنش فتح‌الله‌زاده به محرومیت احتمالی استقلال

ایلنا نوشت: باشگاه استقلال تهران در نظر دارد مذاکرات با باشگاه پاختاکور را آغاز کند تا از محرومیت احتمالی در پنجره نقل و انتقالات آینده جلوگیری کند.

تیم فوتبال استقلال تهران در تعطیلی رقابت‌های لیگ برتر تا پایان سال باید با برخی از طلبکاران به توافق دست پیدا کند. یکی از طلبکارانی که آبی پوشان باید هر چه سریعتر پرونده آن را حل و بررسی کنند، اسماعیل گونکالوس است. این بازیکن که در زمان مدیرعاملی امیرحسین فتحی در این باشگاه حضور داشت با یک تخلف به این تیم پیوسته است.

طبق شکایتی که باشگاه پاختاکور ازبکستان علیه استقلال در فیفا طرح کرده است، این بازیکن 28 ساله در حالیکه بازیکن تیم ازبکستانی بود به جمع آبی پوشان پیوسته و بر اساس شکایتی که اعلام شده است باشگاه تهرانی تا فردا مهلت دارد که این پرونده را بررسی کند.

با شکایتی که پاختاکور به فیفا داشته استقلال تهران باید طی 24 ساعت آینده مبلغ 125 هزار دلار را بپردازد تا از محرومیت در پنجره نقل و انتقالات جلوگیری کند وگرنه روزهای آغازین مدیریت علی فتح الله زاده بسیار بحرانی و پیچیده خواهد بود.

فتح الله زاده درخصوص به فرا رسیدن روزهای نهایی مهلت باشگاه پاختاکور به استقلال گفت: "آنها شکایت را مطرح کرده‌اند و باید از آنها فرصت بخواهیم. باید به آنها بگویم که من تازه به این باشگاه آمده‌ام و فرصت بدهند که بتوانیم این موضوع را برطرف کنیم. مذاکره را باید آغاز کنیم تا بتوانیم به نظر مشترکی برسیم".

43257

کد خبر 1361346

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =