حمایت یک استقلالی از پرسپولیس: هجمه‌ها علیه پرسپولیس درست نیست

تسنیم نوشت: بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال بر این باور است که هجمه‌ها علیه رقیب سنتی این تیم درست نیست اگرچه برخوردهای صورت گرفته شائبه ایجاد کرده است.

پیروز قربانی درباره انتخاب علی فتح‌الله‌زاده به عنوان سرپرست باشگاه استقلال اظهار داشت: استقلال بالاخره سر و سامان گرفت و می‌داند مسئولش چه کسی است. این موضوع، اتفاق خوبی است. کاری با افراد ندارم و همیشه می‌توان سیستم مدیریتی را نقد کرد، اما همین که استقلال از بلاتکلیفی خارج شد، اتفاق خوبی است.

وی در مورد وضعیت تیم فوتبال استقلال تصریح کرد: اتفاق خاصی برای استقلال نیفتاده که یکسری با یک شکست می‌خواهند زمین و زمان را به هم بدوزند. متأسفانه همه مشکلات را به نتایج تیم ارتباط می‌دهند، یعنی اگر استقلال برنده می‌شد کسی نمی‌گفت این تیم مشکل مدیریتی دارد. زمانی که بازی می‌کردم، یک سال استقلال مدیرعامل نداشت و، چون تیم در صدر جدول بود، کسی حرفی نمی‌زد.

بازیکن پیشین تیم استقلال خاطرنشان کرد: استقلال مقابل گل‌گهر سیرجان خوب بازی کرد، اما مصدومیت‌ها، کمبود نفرات و مهم‌تر از همه مشکلات مدیریتی روی این تیم تأثیر گذاشت و همه چیز دست به دست هم داد تا نتیجه گرفته نشود. فراموش نکنیم که پیش از بازی با گل‌گهر، چقدر مشکل مدیریتی دیدیم.

قربانی درباره اینکه با فاصله امتیازی استقلال با صدر جدول، شانس قهرمانی این تیم کم شد، گفت: از بچگی استقلالی‌ام و خودم را طرفدار واقعی این تیم می‌دانم. چند وقت پیش مصاحبه‌ای از دیوید بکام دیدم که نظر او را درباره وضعیت منچستریونایتد پرسیدند و پاسخش این بود که طرفدار واقعی منچستر است و تحمل کردن این شرایط برای او سخت نیست. در ابتدا فکر کردم برعکس گفته، اما منظورش این است که چه روزهای خوب و چه بد در کنار تیم مورد علاقه‌اش است. ما هم می‌توانیم اینگونه باشیم.

وی ادامه داد: زندگی‌ام را از استقلال دارم و در روزهای سخت باید کنار تیم باشم تا شرایطش بهتر شود. مطمئن باشید نوبت استقلال هم می‌رسد. اگر چه یکسری مسائل کار استقلال را در این فصل سخت کرد.

بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال در خصوص حرف و حدیث‌هایی که درباره قهرمانی‌های این تیم مطرح می‌شود، گفت: با جوی که علیه پرسپولیس ایجاد شده، موافق نیستم، اما برخوردها طوری بوده که این شائبه‌ها را بوجود آورده و نمی‌توان کتمان کرد. به عنوان یک استقلالی منطقی صحبت می‌کنم، نوع برخوردها با این دو تیم شائبه‌هایی ایجاد کرده، اما هجمه ایجاد کردن و ربط دادن به مسائل دیگر درست نیست.

255 41

کد خبر 1362024

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =