۰ نفر
۱۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۳
پاختاکور، استقلال را تهدید کرد نه شکایت!

تسنیم نوشت: باشگاه پاختاکور ازبکستان هنوز شکایتی از باشگاه استقلال به دلیل عدم حق پرداخت انتقال ایسما گونکالوس نکرده است.

طی روزهای گذشته خبرهای زیادی درباره محرومیت باشگاه استقلال از دو پنجره نقل‌وانتقالاتی به دلیل شکایت باشگاه پاختاکور ازبکستان مطرح شده است. این باشگاه ازبکستانی برای حق انتقال ایسما گونکالوس، بازیکن گینه‌ای پیشین استقلال خواهان دریافت ۱۲۵ هزار مطالبات خود شده است.
مدیران باشگاه استقلال طی ماه‌های گذشته بارها از طرف مقابل خود زمان گرفته‌اند، اما موفق به پرداخت این پول نشده‌اند. باشگاه ازبکستانی هنوز شکایت رسمی از استقلال نکرده، اما طی نامه آخر خود به این باشگاه، تهدید کرده است که در صورت عدم پرداخت مطالبات‌شان به فیفا شکایت خواهند کرد.

تنها پرونده‌هایی که در حال حاضر باشگاه استقلال با آن دست به گریبان است، شکایت سرور جپاروف و گادوین منشاست. فیفا رأی این دو پرونده را اعلام کرده و باشگاه استقلال تا ۲۲ اسفند برای پرداخت ۹۰ هزار دلار به هافبک ازبکستانی و تا فروردین ماه ۴۲ هزار دلار به مهاجم نیجریه‌ای پیشین خود فرصت دارد و اگر این بدهی‌ها را ندهد، از دو پنجره نقل‌وانتقالاتی محروم خواهد شد.

256 43

کد خبر 1362171

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =