شفر استقلال را هم قهرمان می‌کرد باید می‌رفت!

معاون پیشین باشگاه استقلال گفت: باشگاه از فروردین‌ماه سال گذشته برنامه‌اش این بود که شفر را کنار بگذارد و هیئت مدیره هم این موضوع تصویب کرده بود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ دعواهای علی خطیر و وینفرد شفر در فصل گذشته یکی از مشکلات اساسی باشگاه استقلال بود و حتی بعد از اخراج این مربی، خطیر ادعاهای عجیبی را درمورد او مطرح کرد. 

حالا معاون پیشین باشگاه استقلال در مصاحبه اخیر خود در برنامه رادیویی تهران ورزشی درمورد اخراج وینفرد شفر صحبت کرده است. او در مصاحبه خود گفت: «ما بعد از اتفاقات بازی با شهر خودرو  6 امتیاز از رقیب عقب بودیم و حتی احتمال کسب سهمیه هم ضعیف بود. با این وضعیت با شفر قطع همکاری کردیم و مجیدی هم در 3 بازی آخر هم نتایج خوبی گرفت. ما دنبال این بودیم که یک شوکی به تیم وارد شود و سهمیه آسیا را کسب کنیم. باشگاه از فروردین‌ماه سال گذشته برنامه‌اش این بود که شفر را کنار بگذارد و هیئت مدیره هم این موضوع تصویب کرده بود. حتی شفر استقلال را قهرمان می‌کرد باید سال بعد می‌رفت. ما یکسری مشکلات بنیادی با او داشتیم، از نوع تمرینات و رفتارش با بازیکنان، احساس کردیم که خواسته‌های باشگاه را برآورده نمی‌کند. هیئت مدیره تصویب کرد که در صورت قهرمانی استقلال هم شفر برکنار شود. هیئت مدیره تصویب کرد که در صورت قهرمانی استقلال هم شفر برکنار شود. ما تصمیم گرفتیم که خسارت 700 هزار دلاری شفر را بدهیم و با بقیه پول بودجه مصوب یک مربی خوب دیگر بیاوریم.»

چند روز قبل وینفرد شفر علیه باشگاه استقلال حکم گرفت و استقلال حالا مجبور است که 550 هزار دلار به او را پرداخت کند. 

255 251

کد خبر 1362930

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =