مدیرکل ورزش و جوانان: ۹ باشگاه ورزشی در همدان پلمب شد

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان گفت: ۹ باشگاه ورزشی در سطح این استان به دلیل رعایت نکردن دستورالعمل پیشگیری از ویروس کرونا و فعالیت در ایام پلمب شد.

به گزارش خبرآنلاین از همدان ؛ محسن جهانشیر که در جمع خبرنگاران سخن می گفت با اعلام مطلب فوق افزود: این باشگاه ها به دنبال بازدید بازرسان دستگاه ورزش با همکاری اداره اماکن نیروی انتظامی و براساس دستور دادستانی پلمب شد.

وی گفت: فعالیت در این باشگاه ها به صورت غیرسازمان یافته و انفرادی صورت گرفته بود که با تشکیل پرونده تخلف، اقدام به پلمب صورت گرفت.

جهانشیر اضافه کرد: در مرحله اول شدت برخورد با این باشگاه های متخلف پلمب یک ماه است اما در صورت تکرار به طور قطع جرایم سنگین اعمال می شود.

جهانشیر با تاکید بر اینکه تمامی باشگاه ها و فضاهای ورزشی اعم از دولتی و خصوصی تا پایان سال حق فعالیت ندارند، گفت: برای تمدید این شرایط منتظر تصمیم ستاد پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا هستیم.

وی با اشاره به اینکه همین شرایط برای پناهگاه های کوهستانی نیز اعمال شده است، اظهار داشت: از کوهنوردان می خواهیم تا اطلاع ثانوی از هرگونه صعود خودداری کنند ضمن اینکه هیچ یک از پناهگاه ها باز نخواهند بود.

لازم به ذکر است، استان همدان بیش از ۶۰۰ باشگاه ورزشی دارد.

46

کد خبر 1363303

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =