برچیده شدن تابلوهای اجاره ویلاها در مازندران

مهر نوشت: فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران از مشارکت نیروهای این یگان در اجرای مصوبات قرارگاه پدافند زیستی در استان خبرداد و گفت: تابلوهای اجاره ویلا جمع آوری شد.

سرهنگ محمد رضا کردان با توجه به اهمیت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و مشارکت تمام ظرفیت‌های استانی، گفت: با هماهنگی قرارگاه پدافند زیستی و معاونت گردشگری این اداره کل، تمام ظرفیت این یگان در راستای این موضوع قرارگرفته است.

وی با اشاره به جمع آوری تابلوهای تبلیغاتی اجاره ویلا و خانه، با همراهی خوب دستگاه‌های اجرایی و شهرداری‌ها، گفت: نیروهای این یگان در این مدت بازدیدهای مستمر از تأسیسات گردشگری را در دستور کار خود قرار دادند.

فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی مازندران گفت: با مشارکت خوب مردمی در سامانه تلفنی ۳۳۳۹۱۰۰۷-۰۱۱ در راستای معرفی خانه‌ها و ویلاهای استیجاری، نیروهای این یگان با همراهی رؤسای ادارات میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان‌ها و همچنین نیروهای انتظامی از تمام این موارد بازدید به عمل می‌آورند و در صورت لزوم موارد از طریق مراجع قضائی پیگیری خواهد شد.

سرهنگ کردان افزود: موضوع شیوع این ویروس، تنها مربوط به یک نهاد نیست و تمام دستگاه‌ها وبه خصوص مردم عزیز کشور و استان، نقش مهمی در کنترل آن خواهد داشت.

۴۵۴۷۲۳۱
کد خبر 1363832

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =