سردار اشتری:‌ نمی‌توانیم خدمات‌دهی به مردم را تعطیل کنیم

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه تک تک نیروهای پلیس را همچون فرزندان خود می دانم، گفت: نسبت به سلامت سبزپوشان خدوم نیروی انتظامی حساس هستیم و در این راستا بر رعایت حداکثری اصول بهداشتی و صیانت از سلامت آن‌ها تاکید داریم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از وبسایت پلیس، سردار حسین اشتری در قرارگاه مقابله با ویروس کرونا در ستاد ناجا با قدردانی از تلاش گران و ایثارگران عرصه سلامت، افزود: جانفشانی جامعه پزشکی، پرستاری و کادر درمانی را در مبارزه و مقابله با ویروس کرونا قدر می دانیم و با همیت و همت همگانی در رعایت اصول و نکات بهداشتی، کرونا را شکست خواهیم داد.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه سبزپوشان ناجا به عنوان مدافعان امنیت در کنار مدافعان سلامت هستند، افزود: از تمام همکاران سخت کوش که در این موقعیت در انجام ماموریت ها، شجاعانه و دلسوزانه حضور دارند نیز قدردانی و تشکر می کنم.

سردار اشتری با بیان اینکه نسبت به سلامت نیروهای پلیس حساس هستیم، بیان کرد: تک تک نیروها و کارکنان ناجا را همچون فرزندان خود می دانم و قطعا از همه ظرفیت های بهداشتی و ایمنی سلامت برای صیانت از سلامت آنها و خانواده هایشان بهره می گیریم.

وی با اشاره به تنوع و گستردگی ماموریت های نیروی انتظامی، ادامه داد: ماهیت ماموریت های پلیس به گونه ای است که در هیچ شرایطی نمی توانیم نسبت به تامین نظم و امنیت بی تفاوت باشیم یا وظایف قانونی مان را دنبال و اجرایی نکنیم؛ در واقع باید بگویم نمی توانیم روند خدمات دهی به مردم را تعطیل کنیم اما لازم است در چنین شرایطی نیز با تامین و تجهیز زیرساخت ها، ارائه خدمات غیرحضوری را تسهیل و تسریع کنیم.

عالی ترین مقام انتظامی کشور با اشاره به اینکه نیروهای پلیس شجاعانه، ایثارگرانه و جانانه در کنار مدافعان سلامت در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا هستند، افزود: در راستای مهار و کنترل شیوع این ویروس در جامعه، همه ظرفیت هایمان را به میدان می آوریم و در پیاده سازی این رویکرد، توجه به سلامت کارکنان و صیانت از آن را به عنوان یک اولویت جدی دنبال می کنیم.

سردار اشتری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اقدامات مقابله ای نیروی انتظامی در حوزه احتکار، خاطرنشان کرد: با محوریت پلیس امنیت اقتصادی اقدامات خوبی در این حوزه صورت گرفته است به گونه ای که در تهران و سایر استان ها ضمن شناسایی انبارهای احتکار، محتکرین شناسایی و به مراجع قضائی معرفی شده اند.

وی با بیان اینکه علی رغم کشف مواد ضدعفونی و بهداشتی توسط نیروی انتظامی از انبارهای احتکار، به نظر می رسد که چرخه توزیع این مواد باید اصلاح شود، مطرح کرد: سازوکاری باید پیش بینی شودکه این کشفیات مورد نیاز، طی فرایندی صحیح در اختیار عموم مردم قرار بگیرد.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به تشدید رصد تحرکات شایعه پردازان در فضای مجازی، اضافه کرد: برخی افراد با شایعه پردازی و دروغ سازی، روحیه مردم را نشانه و هدف گرفتند این در حالی است که اطمینان می دهم نیروی انتظامی هرگز به فرصت طلبان اجازه موج سواری و جولان نمی دهد

۴۷۲۳۱
کد خبر 1363867

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =