یاد شهیدان باید همیشه در جامعه زنده بماند

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: یاد شهیدان باید همیشه در جامعه زنده بماند، طبق فرموده مقام معظم رهبری زنده نگهداشتن یاد وخاطره شهدا کمتر از فیض عظمای شهادت نبوده وکسانی که در این راستا تلاش می کنند اجر معنوی را بدست آورده اند.

به گزارش خبرآنلاین استان البرز سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز به همراه جمعی از مسئولین و خادمین شهدا صبح امروز ۲۲ اسفندماه به مناسبت روز بزرگداشت شهدا با حضور در بهشت سکینه ضمن افتتاح مزار شهید مدافع حرم محسن کمالی دهقان با حضور در گلزار شهدا به مقام شهدا ادای احترام کرده و بار دیگر با آرمان‌های این کبوتران خونین بال تجدید میثاق کردند.
سلیمان رستمیان در این مراسم با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران و تبریک ۲۲ اسفندماه روز بزرگداشت شهدا و تأسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: یاد شهیدان باید همیشه در جامعه زنده بماند، طبق فرموده مقام معظم رهبری زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از فیض عظمای شهادت نبوده و کسانی که در این راستا تلاش می‌کنند اجر معنوی را به‌دست آورده‌اند.
وی با اشاره به اینکه قرآن کریم پاداش شهدا را غیر قابل‌تصور می‌داند، تصریح کرد: جای شهدای امت پیامبر اکرم صلی‌الله علیه و آله و السلم فردوس اعلا است که تنها مخصوص شهدا و صدیقین است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز افزود: ما امروز اینجا جمع شده‌ایم تا به شهدا بگوییم تا پای جان درراه اهداف نظام جمهوری اسلامی ایستاده‌ایم و اجازه نخواهیم داد خون هزاران شهد پایمال شود، ۲۲ اسفند روز تجدید میثاق است، روز بزرگداشت شهدا که باید گرامی داشته شود.
رستمیان گفت: زنده نگه داشتن یاد شهدا و بزرگداشت ۲۲ اسفند روز بزرگداشت شهدا ناشی از باوری عمیق و راستین بوده و می‌تواند ضمن تکریم خانواده معظم شهیدان و اهتزاز عَلَم شهدا و همچنین زنده نگه داشتن سیره و راه افتخارآمیز و تابناک آنان، روحیه مقاومت، ایثار و حماسه را در جامعه جاری و ساری کرده و در عرصه بازدارندگی، اقتدار و آمادگی ملت ایران در مصاف با دشمن و هجوم بی‌وقفه قدرت‌های استکباری و امپراتوری رسانه‌ای صهیونیستی به جهانیان را آشکار و نمایان سازد.

46

کد خبر 1363933

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =