امام جمعه شهرکرد: کمیته امداد مراجعات مردمی را از طریق ‌فضای مجازی ‌کم کند

امام جمعه شهرکرد با بیان اینکه کمیته امداد مراجعات مردمی را از طریق ‌فضای مجازی ‌کم کند، گفت: باید از فرصت‌ها استفاده کرد و به هر شکل ممکن نیازمندان را یاری کرد و مشکلاتشان را رفع کرد.

به گزارش خبرآنلاین از شهرکرد ؛ امام جمعه شهرکرد، با بیان اینکه این بلیّه علی‌رغم مشکلات‌اش فرصت نیز هست، گفت: در این ایام نیاز است تا عرصه‌های مختلف ارتقاء داده شوند و پیشرفت کنند.

نکونام با اشاره به شرایط اقتصادی امروزه، خطاب به رئیس و کارکنان کمیته امداد امام خمینی (ره) ، گفت : آن‌ها که تحت پوشش شما هستند به طور ویژه باید مورد توجه قرار گیرند و کمک به آن‌ها شود.

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری عنوان کرد: باید از فرصت‌ها استفاده کرد و به هر شکل ممکن نیازمندان را یاری کرد و مشکلاتشان را رفع کرد.

وی افزود: اگر ما بخواهیم خیلی تنگ نظری کنیم و دست‌بسته خود را نشان دهیم، خداوند ما را با تنگنا مواجه می‌کند، اما اگر با نگاه سخاوتمندانه به مشکلات نگاه کنیم، خداوند متعال نیز دست ما را پر می‌کند.

امام جمعه شهرکرد با اشاره به آیه‌ی « وَمَن یَتَّقِ اللَّهَ یَجعَل لَهُ مَخرَجًا» ، گفت: این برای همه است، برای همه دستگاه‌هاست. یعنی هر کسی و هر نهادی و هر دستگاهی تقوا پیشه کند و خدایی حرکت کند، خداوند متعال هم راه را برای آن‌ها باز می‌کند و امکانات می‌فرستد.

نکونام خاطرنشان کرد: اگر از طریق فضای مجازی و فضای الکترونیکی می‌شود مراجعات مردم را کم کرد، این‌کار را انجام دهید تا نیازشان در اسرع وقت انجام شود.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان چهارمحال و بختیاری،  ظهر امروز در دیدار با نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری  اظهار داشت : تا به امروز، هفت میلیارد و 300 میلیون تومان در جشن نیکوکاری استان چهارمحال و بختیاری، جمع آوری شده است و تا پایان اسفندماه ادامه دارد.

علی ملک‌پور خاطر نشان کرد: 930 جهیزیه با کمک خیرین در این ایام به نوعروسان نیازمند ، اهدا شده است.

46

کد خبر 1363967

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =