پایان فاز اول ساماندهی خیابان امام خمینی(ره) قزوین

رشوندآوه، گفت: فاز اول عملیات اجرایی ساماندهی خیابان امام خمینی‌(ره)، حدفاصل سبزه‌میدان تا خیابان عبیدزاکانی به اتمام رسید.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ آرش رشوندآوه مدیرعامل سازمان نوسازی و بهسازی شهر قزوین گفت: این مرحله از پروژه ساماندهی خیابان امام خمینی‌(ره) که شامل پیاده‌روی شمالی می‌باشد، از ابتدای بهمن ماه آغاز شده و عملیات کارگاهی آن به صورت شبانه‌روزی انجام گرفته تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن به پایان برسد.
وی افزود: در عملیات اجرایی ساماندهی و تعریض پیاده‌روی شمالی خیابان امام خمینی(ره)، اقداماتی شامل حفاری، خاکبرداری و اجرای لوله‌های دفع آب های سطحی، تخریب کف‌فرش فرسوده پیاده‌رو و عملیات تسطیح، بتن‌ریزی و سنگ‌فرش، ایجاد مسیر ویژه نابینایان، ساماندهی پوشش گیاهی و درختان، نصب چراغ‌های روشنایی و... انجام شده است.
مدیرعامل سازمان نوسازی و بهسازی شهر قزوین بیان کرد: خوشبختانه همراهی و همدلی مناسبی از سوی ارگان‌ها و شهروندان در روند اجرای پروژه ساماندهی خیابان امام خمینی (ره) صورت گرفته است.
لازم به ذکر است؛ طول خیابان امام خمینی(ره) ۵۴۰متر و محدوده اجرایی پروژه در فاز اول ساماندهی این خیابان، دارای ۳۲۰متر طول و ۱۷۰۰مترمربع مساحت است.

48

کد خبر 1364005

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =