اعلام آمادگی سازمان سرمایه گذاری شهرداری یزد برای مشارکت در تولید ماسک

ایمنا نوشت: رئیس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری یزد گفت: این سازمان آمادگی دارد تا با تزریق سرمایه به شرکت ها و واحد های تولیدی استان نسبت به ارتقا یا ایجاد خط تولید ماسک های بهداشتی اقدام کنند.

محمد شیبانی با بیان اینکه مجموعه سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردم شهرداری یزد به مسئولیت های اجتماعی واقف است، اظهار کرد: این اقدام با هدف تامین لوازم بهداشتی مورد نیاز مردم صورت می گیرد و شهرداری یزد نگاه درآمدی به آن ندارد.
وی افزود: در اولویت اول آمادگی داریم با واحد های فعال و مرتبط با این حوزه وارد مشارکت شویم ولی در صورتی که تقاضایی نباشد این امکان وجود دارد تا برای راه اندازی واحد جدید برای تولید ماسک اقدام کنیم.
رئیس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری یزد با تشریح نحوه مشارکت این سازمان با شرکت های تولیدی، تصریح کرد: خرید تجهیزات مورد نیاز، تامین نقدینگی برای تهیه مواد اولیه و حقوق پرسنل از جمله مواردی است که در این خصوص مطرح می شود.
شیبانی در پایان خاطرنشان کرد: اقلام تولید شده با توافقاتی که در ابتدا با شرکت های تولیدی صورت می گیرد در بین نیازمندان و جامعه هدف از پیش تعیین شده توسط شورای شهر و شهرداری یزد توزیع خواهد شد.

۴۶

کد خبر 1364173

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =