در تلاشیم تا تولید ماسک در همدان را به ۶۰۰۰۰ عدد در روز برسانیم

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان گفت: با تلاش های شبانه روزی تولید ماسک در همدان تا اواسط هفته آینده به ۶۰ هزار عدد در روز خواهد رسید.

به گزارش خبرآنلاین از همدان ؛ حمیدرضا متین در گفتگویی با بیان اینکه هم اکنون روزانه ۳۰ هزار ماسک بهداشتی در استان تولید می شود خاطرنشان کرد: امیدواریم تا اواسط هفته آینده تولید ماسک در استان را به بیش از ۶۰ هزار عدد در روز برسانیم.

وی اولویت توزیع محصولات تولیدی را برای گروه‌های درمانی دانست و افزود: با افزایش تولید ماسک، این محصول از طریق داروخانه ها و فروشگاه های عرضه اقلام بهداشتی در اختیار مردم قرار خواهد گرفت.

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان در ادامه با بیان اینکه در تعطیلات عید نوروز هم مانند سال‌های قبل بخش‌هایی از بازار به صورت شیفتی باز خواهند بود، تصریح کرد: به هیچ وجه مردم نگران تهیه اقلام مورد نیاز خود در ایام تعطیلات نوروز نباشند.

حمیدرضا متین تعطیلی بازار را شایعه برخی افراد سودجو و فرصت طلب دانست و به مردم اطمینان خاطر داد که هیچ قسمتی از بازار تعطیل نخواهد بود.

وی تاکید کرد: کسبه و بازاریان به علت شیوع کرونا و استقبال ضعیف مردم برای خرید، متحمل ضرر و زیان بسیار شده‌اند، لذا تعطیل کردن آنها در روزهای پایانی سال عادلانه نیست و تصمیمی برای این کار گرفته نشده است. در تلاشیم تا تولید ماسک در همدان را به ۶۰۰۰۰ عدد در روز برسانیم.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان گفت: با تلاش های شبانه روزی تولید ماسک در همدان تا اواسط هفته آینده به ۶۰ هزار عدد در روز خواهد رسید.

46

کد خبر 1364452

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =