مرکز شماره گذاری و اعطای مرخصی خودروهای پلاک اروندی تعطیل است

معاون سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد اروند گفت: در راستای هماهنگی با مصوبات ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا ویروس، مرکز شماره گذاری و اعطای مرخصی خودروهای پلاک اروندی، تعویض و انتقال پلاک، تا اطلاع ثانوی تعطیل است.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد اروند، سیدعلی موسوی با بیان این موضوع که مانند هفته گذشته خدمات دهی در خصوص ماشین های پلاک اروندی تعطیل خواهد بود، افزود: از هموطنان و همشریان عزیز تقاضا داریم تا به گمرگ جمهوری اسلامی، گمرگ منطقه آزاد اروند و مرکز شماره گذاری، مراجعه نکنند.

وی خاطر نشان کرد: تا پایان سال جاری از ارائه خدمات مذکور معذور هستیم و از مردم خواستاریم به آبادان و خرمشهر برای این موضوع سفر نکنند.

سیدعلی موسوی از تعطیلی ادارات کار و ثبت شرکت ها به دلیل ازدحام جمعیت تا اطلاع ثانوی خبر داد و اظهار داشت: به کسانی که در اداره کار منطقه آزاد اروند دعاوی و یا از قبل تعیین وقت داشته اند از طریق پیامک اطلاع رسانی شده که تمام جلساتشان به سال آینده موکول خواهد شد.

معاون سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد اروند در ادامه افزود: همچنین از
افرادی که تغییرات شرکت، افزایش سرمایه و یا خواهان ثبت شرکت جدید هستند خواهشمندیم در هفته آخر سال مراجعه نکرده و پیگیری امورشان را به سال آینده موکول کنند.

46

کد خبر 1364570

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =