۰ نفر
۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۰
تمرینات نساجی در روزهای کرونایی

با وجود شیوع ویروس کرونا و تعطیلی بازی های لیگ برتر تا پایان فروردین ماه نساجی همچنان زیر نظر محمود فکری در تهران تمرینات خود را دنبال می کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، تمرینات تیم نساجی در سایه رعایت موارد بهداشتی برگزار می شود. پیش از هر جلسه تمرین کلیه مسیر تردد بازیکنان ضد عفونی می شود تا خطری بازیکنان را تهدید نکند. محمود فکری با وجود تعطیلی بازی های لیگ برتر مخالف در نظر گرفتن تعطیلی بلند مدت برای شاگردانش است به این خاطر که معتقد است این ایده شاگردانش را از شرایط تمرین و مسابقه دور خواهد کرد. به هر صورت قرار است بازی های لیگ برتر از اردیبهشت ماه دنبال شود و تیمی که در ماه های اسفند و فروردین ماه تعطیلات بلند مدت برای بازیکنانش در نظر بگیرد از شرایط تمرین و بازی دور خواهد شد و در اردیبهشت ماه برای برگزاری بازی های رسمی از نظر بدنی دچار مشکل خواهد شد.

گفته می شود نساجی تا ۲۷ اسفند تمرینات خود را در تهران دنبال خواهد کرد و بعد از آن تمرینات این تیم به بهانه سال جدید چند روز تعطیل خواهد شد.

نساجی در اولین بازی با محمود فکری موفق شد تیم ماشین سازی را در تبریز با سه گل شکست دهد. این تیم در بازی بعدی خود میهمان تراکتور است.

256 251

کد خبر 1364630

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =