تصمیمات مهم دولت درباره قبوض آب، برق و گاز از زبان رئیس جمهور /تسهیلات ویژه برای دستفروشان /تکلیف مالیات‌ها در روزهای شیوع کرونا چه شد؟

روحانی گفت: مردم در زمینه آب، برق، گاز و عوارض شهرداری بدهکاری‌هایی که در این سه ماه خواهند داشت را به تعویق بیندازند و این مهلت هم داده شد.

به گزارش خبرآنلاین، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی، رئیس‌جمهور، امروز در جلسه مشترک ستاد اقتصادی دولت و نمایندگان فعالان اقتصادی درباره پرداخت قبوض حامل‌های انرژی بیان کرد: در این جلسه تصمیم گرفته شد مردم در زمینه آب، برق، گاز و عوارض شهرداری بدهکاری‌هایی که در این سه ماه خواهند داشت را به تعویق بیندازند و این مهلت هم داده شد.

>>>> در همین رابطه بیشتر بخوانید؛

>>>> روحانی: قرنطینه اصلاً وجود ندارد/ همه کسب و کارها آزاد هستند

وی ادامه داد:  یکی از موضوعات مورد بحث مربوط به افراد خیلی کم درآمد است که دچار مضیقه هستند و در این روزها آنها بیشتر دچار مضیقه می‌شوند مانند دست‌فروشان یا افرادی که به شکل موقت کار می‌کردند که شامل ۳ میلیون نفر هستند و لیست آنها را مشخص کردیم و پیش‌بینی شده که در ۴ نوبت بسته حمایتی به آنها پرداخت شود.

روحانی گفت: در بخش مالیات هم تصمیات خوبی اتخاذ شده که برای پرداخت مالیات فرصت سه ماهه به آنها داده شود و درباره مقرراتی که راجع به مالیات است، تصمیم‌گیری شد که شاید فردا اعلام کنیم، چون برخی موارد را باید فردا در ستاد ملی مطرح و در مورد آن تصمیم‌گیری کنیم. همچنین امهال سه ماهه در زمینه مالیات انجام می‌شود.

۲۷۲۱۵

کد خبر 1365084

برچسب‌ها