جزئیات نرخ مصوب انواع مواد ضدعفونی‌کننده

مدیر کل نظارت بر محصولات بهداشتی سازمان حمایت نرخ مصوب محصولات ضدعفونی کننده را اعلام کرد و گفت: قیمت ژل ۶۰ میلی لیتر ۷۵۰۰۰ ریال است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، اسماعیل مهدی پور با اعلام نرخ مصوب محصولات ضدعفونی کننده گفت: حداکثر قیمت مصوب انواع ژل و محلول‌های ضدعفونی کننده دست که قبلاً در سامانه ۱۲۴ این سازمان ثبت و ملاک عمل بازرسان قرار داشت، به تصویب کارگروه مقابله با کرونا رسید.

وی گفت: قیمت‌های اعلام شده باید از سوی تمام تولیدکنندگان بر روی محصولات درج و ملاک عمل در سطح عرضه قرار گیرد.

مهدی پور در ادمه گفت: هر گونه فروش بالاتر از قیمت‌های مصوب، تخلف گرانفروشی محسوب شده و با واحدهای خاطی برخورد قاطع صورت خواهد پذیرفت.

مدیر کل نظارت بر محصولات بهداشتی، دارویی و تجهیزات پزشکی سازمان حمایت در ادامه، افزود: با توجه به شرایط کنونی کشور و بحث شیوع کرونا و افزایش تقاضای مصرف کنندگان برای خرید مواد بهداشتی و ضدعفونی کننده دست، در جهت رفاه حال هموطنان، قیمت‌های مذکور در سامانه قیمت ۱۲۴ این سازمان، اپلیکیشن‌های مربوطه و موبایل نیز قابل رویت است.

مدیرکل نظارت بر محصولات بهداشتی، دارویی و تجهیزات پزشکی سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان افزود: حداکثر نرخ مصرف کننده انواع ژل و محلول‌های ضدعفونی کننده دست با لحاظ مالیات بر ارزش افزوده  به شرح زیر بوده و قیمت‌ها به ریال محاسبه شده است:

ژل ۶۰ میلی لیتر، ۷۵۰۰۰ ریال

تیوپ. ژل ۱۰۰ میلی لیتر ۸۰۰۰۰ ریال(درب فیلیپ تاپ)

ژل ۵۰۰ میلی لیتر ۳۰۰۰۰۰ ریال(پمپ دار)

ژل ۴۵۰ میلی لیتر ۲۹۴۰۰۰ ریال(پمپ دار)

ژل ۸۸۰ میلی لیتر ۵۸۰۰۰۰ ریال(پمپ دار)

ژل ۲۷۰۰ میلی لیتر ۱۷۰۰۰۰۰ ریال(گالن)

محلول ضدعفونی کننده دست ۵۰۰ میلی لیتری ۲۰۰۰۰۰ ریال(پمپ دار)

۲۲۳۲۲۵
کد خبر 1365123

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =