حناچی درباره چهارشنبه سوری: با شهروندان قرار گذاشتیم تردد غیرضرور نکنند

حناچی اعلام کرد میادین میوه و تره بار و بخش سوپر مارکت فروشگاه‌ها به غیر از روز سال تحویل، باز است و مانند هر سال به شهروندان در ایام تعطیلات نوروز خدمات‌رسانی می‌کنند.

به گزارش خبرگزای خبرآنلاین، پیروز حناچی شهردار تهران روز یکشنبه ۲۵ اسفند در حاشیه دویست و پنجمین جلسه علنی شورای شهر تهران با حضور در جمع خبرنگاران از شهروندان تهرانی درخواست کرد همکاری لازم را با مسئولین شهری در خصوص چهارشنبه آخر سال داشته باشند و گفت: عدم همکاری شهروندان در چهارشنبه آخر سال باعث تردد بی مورد در سطح شهر می‌شود و این برخلاف قرارهایی است که برای عدم حضور مردم در سطح شهر گذاشته شده است.

وی با اشاره به باز بودن میادین میوه و تره بار و بخش سوپر مارکت فروشگاه‌ها به غیر از روز سال تحویل، اضافه کرد: روز اول فررودین ماه ممکن است ما یک روز تعطیلی داشته باشیم، این مراکز به عنوان مراکز توزیع اقلام مورد نیاز شهروندان پذیرفته شده و تعطیل نخواهند شد و مانند هر سال به شهروندان در ایام تعطیلات نوروز خدمات رسانی می‌کنند.

حناچی با اشاره به بازدیدی که از چند میدان میوه و تره بار و فروشگاه شهروند داشته است، گفت: سرویس رسانی در این مراکز به خوبی انجام می‌شد، اگر مردم در خانه حاضر باشند این شبکه وظیفه سرویس رسانی لازم به مردم را دارد.

۴۷۲۳۱

کد خبر 1365160

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =