سهام کدام شرکت ها امروز بیشترین افت را تجربه کردند؟

سهامداران شرکت‌های داروسازی زاگرس فارمد پارس، پالایش نفت تبریز و ایران ترانسفو در بورس و معامله‌گران شرکت‌های گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی، توسعه حمل و نقل ریلی پارسیان و فرابورس ایران در فرابورس بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

به گزارش خبرآنلاین، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با افت ۸هزار و ۶۳۹واحدی به کار خود پایان داد و تعداد ۷میلیارد و ۱۵۱میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزش ۵هزار و ۱۵۱میلیارد تومان در ۶۹۶هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های کارخانجات تولیدی شهید قندی، پارس الکترونیک و شیر پاستوریزه پگاه اصفهان امروز بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار و در مقابل سهامداران شرکت‌های داروسازی زاگرس فارمد پارس، پالایش نفت تبریز و ایران ترانسفو نیز بیشترین افت را در سبد سهام خود داشتند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۱۵۰۱میلیون ورقه به‌ارزش ۱۴۰۲۸میلیارد تومان در ۱۷۶هزار نوبت، آیفکس ۷۷واحد افت کرد و در ارتفاع ۶۵۰۵واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های توکاریل، صنعتی بهپاک و پاکدیس افزایش قیمت را داشتند و شرکت‌های گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی، توسعه حمل و نقل ریلی پارسیان و فرابورس ایران هم بیشترین افت قیمت را شاهد بودند.

۲۲۳۲۲۷

کد خبر 1365177

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =