تشدید گشت و نظارت حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری در روزهای پایانی سال

مدیرکل حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری از آماده باش کامل نیروهای اجرایی در روزهای پایانی سال تا آخر نوروز خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال و بختیاری به نقل از روابط عمومی محیط زیست استان ،شهرام احمدی گفت: نیروهای اجرایی حفاظت محیط زیست استان از هم اکنون در آماده باش کامل به سر می برند. 
احمدی با اشاره به عملکرد خوب حفاظت محیط زیست استان در سال ۹۸  افزود: گشت های ویژه حفاظت محیط زیست در حوزه پایش و حفاظت فعال هستند. 
وی اظهار داشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا استفاده از ماسک و دستکش یکبار مصرف اجتناب ناپذیر است اما این اقلام پس از استفاده به زباله عفونی خطرناک تبدیل می شوند.

احمدی عنوان کرد: بر همین اساس این اداره کل برنامه‌هایی را جهت تنویر افکار عمومی و ایجاد حساسیت نسبت به حفظ محیط زیست و رعایت نکات بهداشتی و زیست محیطی جهت عدم رهاسازی زباله های عفونی و غیربهداشتی در بین مردم اجرا می‌کند. مدیرکل حفاظت محیط زیست استان عنوان کرد: هماهنگی و همکاری بین بخشی با نیروی انتظامی و یگان‌های حفاظت منابع طبیعی در حفاظت از عرصه‌های ملی و طبیعی بسیار بالاست. این مقام مسئول اذعان کرد: کلیه نیروهای اجرایی حفاظت محیط زیست از امروز تا ۱۵ فروردین‌ماه ۹۹ برای ارائه خدمات به مردم استان و جلوگیری از تخریب محیط زیست چهارمحال و بختیاری درحالت آماده باش کامل هستند.

وی در پایان با بیان اینکه هرگونه نگهداری و خرید و فروش جانوران وحشی و تخریب طبیعت و محیط زیست به لحاظ قوانین و ضوابط تخلف بوده و قابل پیگیری است، گفت: مردم فهیم و دوستداران محیط زیست می‌توانند در صورت مشاهده تخلفات زیست محیطی، گزارش خود را با شماره تلفن های ۱۵۴۰ و ۳-۳۲۲۲۳۵۷۲ در میان بگذارند.

46

کد خبر 1365409

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =