اکیپ‌های کنترل کرونا در ورودی‌های شهر مستقر شده‌اند/ به نصف جهان سفر نکنید

فرماندار اصفهان با بیان اینکه هر اقدامی که منجر به گسترش و شیوع ویروس کرونا شود را لغو کرده‌ایم، گفت: اکیپ‌های کنترل کرونا در ورودی‌های شهر مستقر شده‌اند.

به گزارش خبرآنلاین از اصفهان ، حسین سیستانی درباره تصمیمات و اقدامات انجام شده در راستای مبارزه با ویروس کرونا در اصفهان اظهار داشت: با توجه به این که ستاد ملی مبارزه با کرونا راه‌اندازی شده است که متناظر با آن ستاد استان اصفهان نیز شکل گرفته است، در شهرستان اصفهان نیز بخشی از فعالیت‌های خود را زیر نظر ستاد استانی و بخش دیگر را نیز به صورت مستقل دنبال می‌کنیم.

وی تصریح کرد: با هماهنگی دستگاه‌های حوزه شهرستان اصفهان اقداماتی در جهت تولید اقلام و نیازمندی‌های مورد نیاز مردم انجام شده است و با هماهنگی با بسیج و سایر در اختیار شهروندان و یا درب منازل و مراکز بهداشتی و درمانی قرار می‌گیرد.

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: پیش‌بینی‌هایی صورت گرفته است تا در مبادی ورودی شهر اکیپ‌های متشکل از تیم‌های بهداشت و درمان، بسیج و سایر دستگاه‌های ذی‌ربط مستقر شوند تا شرایط به گونه‌ای مهیا شود تا در مقام شناسایی و یا ایجاد امنیت و آرامش برای مردم  اقدامات خود را انجام دهند.

وی ادامه داد: همچینین ضدعفونی اتوبوس‌ها، کامیون‌ها، تاکسی‌ها، موتورسیکلت‌ها و خودروهای عمومی و اماکن عمومی توسط سازمان‌های مختلف از جمله شهرداری اصفهان و بهارستان صورت گرفته است. تعطیلی چایخانه‌ها و قلیانداران و اماکنی که باعث تجمع شوند و از لحاظ بهداشتی مشکل‌دار باشند در دستور کار قرار گرفته است و به واحدهای صنفی نیز تذکر داده‌ایم که کلیه جشن‌ها و مراسم‌ها کنسل شود.

سیستانی بیان کرد: همچنین مراسم‌های مذهبی نیز لغو شدند و هر اقدامی که منجر به گسترش ویروس کرونا شود را به حالت تعلیق درآورده‌ایم که در این رابطه فرمانداری و همه دستگاه‌های ذی‌ ربط با تشکیل جلسات متعدد در حال رصد فعالیت‌های صورت گرفته هستند و امیدواریم با همت و مشارکت مردم و نگاه واقع بیانه‌ای که مردم نسبت به این بحران دارند، شاهد پیشگیری جدی در این موضوع باشیم.

48

کد خبر 1365665

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =