چهار سناریو برای لیگ‌ برتر نوزدهم! / تعطیلی کامل؟ نه بابا برایش قانون نداریم!

دنیای ورزش تورنتو نوشت: ادامه مسابقات لیگ برتر و به پایان رساندن آن در شرایط فعلی تبدیل به چالش اصلی سازمان لیگ شده است.

در شرایطی که این روزها مسابقات فوتبال داخلی ایران مانند دیگر کشورها تعطیل است، ادامه مسابقات لیگ برتر تبدیل به یک چالش مهم برای سازمان لیگ شده است. سهیل مهدی سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ چهار سناریو برای ادامه رقابت‌ها اعلام کرده که قرار است برای لیگ نوزدهم تصمیم‌گیری شود.

مهدی در این باره اعتقاد دارد: تلاش سازمان لیگ به اتمام رساندن لیگ است و آخرین سناریو لغو مسابقات می‌باشد.اگر لیگ را ادامه بدهیم باید این را در نظر داشته باشیم که برای شروع لیگ آینده باید ٧۵ روز فاصله داشته باشیم تا نقل و انتقالات انجام شود. یکی از راه‌های ما این است که با فیفا مکاتبه کنیم و این ٧۵ روز کم کنیم تا لیگ را بدون مشکل ادامه بدهیم و فصل بعد را هم آغاز کنیم. در نظر داشته باشید در شرایط فعلی فیفا و لیگ‌های مختلف برنامه‌های خود را تغییر داده‌اند و ما در این موضوع مستثنی نیستیم. فعلا منتظر هستیم که در هفته دوم فروردین ستاد ملی مبارزه با کرونا نظر خود را اعلام کند. فقط لیگ برتر نیست، لیگ یک و لیگ دو و سه داریم و نباید فراموش کنیم که تیم‌ها هزینه کرده‌اند.

اما ممکن است لیگ کلا برگزار نشود؟ مهدی در این باره به خلاء قانونی اشاره می کند:«در این زمینه هیچ قانونی نوشته نشده است. در این زمینه باید تابع تصمیم هیات‌رییسه باشیم و البته از باشگاه‌ها هم نظرخواهی انجام شود تا با خرد جمعی تصمیمی اتخاذ شود.»

۲۵۵ ۴۱

کد خبر 1365853

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =