مستندساز خراسانی: سهم من در بحران کرونا ساخت فیلم آگاهی‌بخش است

یکی از راه های ماندن مردم در خانه، خواندن کتاب و دیدن فیلم است و من نیز به سهم خود اقداماتی را برای خلق آثاری در این زمینه آغاز کرده ام تا از این طریق به رسالت اجتماعی خود عمل کنم.

به گزارش خبرآنلاین از خراسان شمالی ؛ احسان کمالی هنرمند جوان از شهروندان این استان خواست که این در روزهای سخت شیوع کرونا و مشکلات اقتصادی برای بسیاری از مردم، اقشار کم درآمد و نیازمندان را در تامین اقلام بهداشتی تنها نگذارند.
سازنده فیلم کوتاه تحسین شده «قارلاواج» با اشاره به مشکلات اقتصادی بسیاری از مردم در شرایط فعلی رکود بازار، خاطر نشان کرد: در شرایط کنونی بسیاری از مردم حتی برای تامین معیشت خود دچار مشکل هستند چه برسد به تامین اقلام بهداشتی.
کمالی افزود: در این راستا همه ما به عنوان عضوی از این جامعه باید به فکر خانواده‌های کم درآمدی باشیم که اگر کرونا آنها را از بین نبرد شرایط اقتصادی و فقر باعث نابودی آنها می شود.
برنده جایزه ویژه جشنواره بین المللی «عکس بشریت» یونسکو، خاطرنشان کرد: در این راستا باید تمام تلاش خود را برای تامین اقلام بهداشتی و کمک به این اقشار داشته باشیم تا آنها هم بتوانند در کنار خانواده در کنار ما در جنگ با این ویروس پیروز شوند.
وی با تاکید بر رعایت اصول بهداشتی به ویژه شستن مکرر دست‌ها و نیز پرهیز از روبوسی و دست دادن برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، خاطرنشان کرد: بهترین راهکار همانطور که تمام مسوولان بهداشتی نیز اعلام کرده اند در خانه ماندن است زیرا که این امر می‌تواند تضمین کننده سلامت همه افراد جامعه باشد.
کمالی یادآور شد: امروز همه ما در شرایط بحرانی و سختی قرار گرفته‌ایم که می‌توانیم با رعایت اصول بهداشتی این روزهای سخت را نیز با توجه به توصیه های کادر پزشکی و درمانی به خوبی پشت سر بگذاریم.
این مستندساز اجتماعی با بیان اینکه پیش از این لازمه موفقیت، خارج شدن از خانه و بودن در کنار مردم و قرار گرفتن در بطن جامعه بود، افزود: با این وجود اکنون شرایط به گونه دیگری است و رمز موفقیت ما در این است که در خانه مانده و از هم دوری کنیم تا زنجیره‌ انتقال این ویروس مهلک به زودی شکسته شود.

46

کد خبر 1365926

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =