ابتلای بیش از یک سوم اعضای تیم فوتبال والنسیا به کرونا

شمار بازیکنان و اعضای مبتلا به کرونا در تیم فوتبال والنسیا از ۵ نفر به بیش از یک سوم کل اعضای این تیم افزایش یافت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، باشگاه والنسیا اعلام کرد که 35 درصد از اعضای این باشگاه شامل بازیکنان و اعضای کادر فنی به کرونا مبتلا شده‌اند اما هنوز هیچ از یک افرادی که به تازگی تست کرونای‌شان مثبت شده، علائم مربوط به این بیماری را نشان نمی‌دهند.

تا روز یکشنبه 5 تن از اعضای تیم فوتبال والنسیا شامل دو بازیکن این تیم اسکیل گارای و الیاکیم مانگالا به کرونا مبتلا شده بودند اما ظاهراً تماس این دو نفر و سه عضو کادر فنی با دیگر اعضای تیم آنها را هم مبتلا کرده است.

طبق اعلام باشگاه والنسیا بیش از یک سوم اعضای تیم اول باشگاه به کرونا مبتلا هستند. این باشگاه همچنین ابتلای این افراد به کرونا را به سفر اخیرش به شهر میلان ایتالیا برای مصاف با تیم آتالانتا در دور برگشت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا نسبت داده است. این در حالیست بازی پشت درهای بسته برگزار شده بود.

در بیانیه باشگاه والنسیا آمده است: با وجود معیارهای سفت و سخت بهداشتی که توسط باشگاه بعد از سفر به ایتالیا اتخاذ شد، نتایج تست‌های اخیر نشان می‌دهد که برگزاری چنین بازی‌هایی سبب شده که اعضای ما در معرض ویروس قرار بگیرند و اکنون نزدیک به 35 درصد از اعضای کل تیم به کرونا مبتلا هستند. تمام این افراد در خانه‌های‌شان خود را قرنطینه کرده‌اند و به طور مرتب تحت ارزیابی‌های پزشکی قرار می‌گیرند.

256 43

کد خبر 1366100

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =