این گروه از مشمولان  به خدمت فراخوانده شدند

تسنیم نوشت: سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی اعلام کرد: تمام مشمولان فارغ‌التحصیل رشته‌های گروه پزشکی و پیراپزشکی که برگ آماده به خدمت به تاریخ یکم اردیبهشت ماه سال ۹۹ دریافت کرده بودند، برای اعزام در تاریخ ششم فروردین ماه فراخوان شدند.

سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی در اطلاعیه‌ای از فراخوان مشمولان فارغ‌التحصیل دانشگاهی رشته‌های گروه پزشکی و پیراپزشکی در ششم فروردین ۹۹ خبر داد.

در این اطلاعیه آمده است:

ملت شریف ایران اسلامی در تمام صحنه‌ها حضور پرشور و چشمگیری داشته و هم‌اکنون در شرایط حساس مقابله با ویروس کرونا نیز با حضور در امر خدمت‌رسانی و یاری به هموطنان عزیز مشارکت مثال‌زدنی را در تاریخ کشور از خود به جای گذاشته‌اند، نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران نیز با بهره‌گیری از تمام امکانات و نیروهای خود به این امر اهتمام ویژه داشته و با تمام توان به میدان عمل در خدمت‌رسانی قدم نهاده‌اند.

در این راستا برابر ابلاغ ستاد کل نیروهای مسلح و به جهت ضرورت سرعت‌بخشی در تقویت کادر مراکز بهداشتی و درمانی مرتبط با پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا، مقرر شده تمام مشمولان فارغ‌التحصیلی دانشگاهی رشته‌های گروه پزشکی و پیراپزشکی که برگ آماده به خدمت در یکم اردیبهشت ماه سال ۹۹ را دریافت کرده بودند، در تاریخ ششم فروردین ماه سال ۹۹ فراخوان و بدون سپری کردن دوره آموزش مقدمات نظامی در مراکز آموزش، در بدو خدمت به مراکز بهداشتی و درمانی نیروهای مسلح اعزام و به‌کارگیری شوند.

لذا ابلاغ می‌شود، تمام این مشمولان باید رأس ساعت هفت صبح روز چهارشنبه ششم فروردین ماه سال ۱۳۹۹ خود را به وظیفه عمومی مراکز استان محل سکونت خود معرفی کرده و مشمولان ساکن تهران بزرگ نیز باید به ستاد سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی واقع در تهران، میدان سپاه مراجعه کنند، تا سازماندهی و اعزام شوند.

برابر ابلاغ ستاد کل نیروهای مسلح، مشمولان اعزام در این طرح ضمن به کارگیری تخصصی در مراکز درمانی نیروهای مسلح از امتیازات و مشوقهای ویژه‌ای نیز برخوردار می‌شوند که حین خدمت توسط یگانهای خدمتی برای این عزیزان اجرایی و اعمال می‌شود.

لازم به ذکر است: اطلاع‌رسانی درباره محل و زمان مراجعه این مشمولان از طریق ارسال پیامک و احضار توسط مراکز وظیفه عمومی سطح کشور انجام می‌پذیرد و این عزیزان می‌توانند آخرین اطلاعات و اخبار را در این حوزه صرفاً از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان وظیفه عمومی به نشانی www.vazifeh.police.ir، سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰، سامانه پیامکی۱۱۰۲۰۶۰۱۰ و همچنین مراکز وظیفه عمومی سطح کشور پیگیری کنند.

لازم به توضیح است: سایر مشمولان فارغ‌التحصیل دانشگاهی رشته‌های گروه پزشکی و پیراپزشکی که برگ آماده به خدمت برای اعزام در ماه‌های دیگر سال ۱۳۹۹ دریافت کرده یا پس از فارغ‌التحصیلی در شرایط معرفی به خدمت قرار دارند، در صورت تمایل برای مشارکت در امر کمک‌رسانی به هموطنان، می‌توانند درخواست اعزام به خدمت خود را زودتر از موعد ارائه کرده و در اعزام اول اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹ به خدمت اعزام شوند.

این مشمولان نیز می‌توانند با مراجعه به مراکز وظیفه عمومی سراسر کشور یا از طریق دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی پلیس۱۰+ درخواست اعزام و تعجیل در تاریخ اعزام خود را ثبت و پیگیری کنند.

۴۷۲۳۷

کد خبر 1366488

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =