بودجه۹۹ در راستای برنامه پنج‌ساله دوم شهرداری قزوین

علی نعیمی پور: با هدف کاهش آسیب‌های اجتماعی، بودجه سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی در سال۹۹ با رشد قابل‌توجه به بیش از ۳۰میلیارد تومان افزایش‌یافته است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ علی نعیمی پور مدیر برنامه‌وبودجه شهرداری قزوین گفت: رویکرد شهرداری قزوین در تدوین بودجه سال۹۹، خدمت‌رسانی بهتر و بیشتر به شهروندان با حداقل هزینه و صرفه‌جویی منطقی و با اولویت اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام و حذف هزینه‌های غیرضروری است.
مدیر برنامه‌وبودجه شهرداری قزوین با اشاره به برنامه پنج‌ساله دوم راهبردی عملیاتی شهرداری قزوین در افق ۱۴۰۰ افزود: این برنامه در حوزه عملیاتی و اجرایی با رویکرد عملکردی و توسعه‌ای با نگاه کارشناسی و با در نظر گرفتن همه زوایای نیازهای شهری با قابلیت اجرایی بالا، دارای انعطاف و کارشناسانه تدوین شده و در راستای تحقق خواست و افزایش رضایتمندی شهروندان نقش اساسی ایفا می‌کند.
نعیمی پور مناسب‌سازی معابر برای افراد کم‌توان جسمی و حرکتی در پروژه‌های شهرداری را به‌عنوان یک اصل با اهمیت و اولویت‌دار در بودجه۹۹ عنوان کرد و تصریح کرد: علیرغم کمبود منابع مالی، در راستای تحقق برنامه پنج‌ساله دوم، تعدادی از پروژه‌ها به مجموعه پروژه‌های عمرانی اضافه شد که بیشتر آن ها از نیازهای زیرساختی و موثر در رشد و توسعه شهر به شمار می‌آیند.
مدیر برنامه‌وبودجه شهرداری قزوین با اشاره به توجه ویژه به محلات و نواحی منفصل شهری در بودجه۹۹ بیان کرد: این اقدام با هدف ایجاد زمینه مشارکت فعال مردم در مدیریت شهری، اعتمادسازی میان شهروندان، پاسخگویی به نیازهای شهروندان، تبدیل شهرنشینان به شهروندانی آگاه فعال و مشارکت‌جو معطوف شده است.
نعیمی پور خاطرنشان کرد: با هدف کاهش آسیب‌های اجتماعی، بودجه سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی در سال۹۹ با رشد قابل‌توجه به بیش از ۳۰میلیارد تومان افزایش‌یافته است.
این مسئول تاکید کرد: سهم ۳۴درصدی در بهبود عبور و مرور شهری و سهم ۲۷درصدی در بهبود محیط شهری و سهم ۱۲درصدی در ایجاد اماکن و فضاهای و توریستی ورزشی و فرهنگی، نشان از نگاه ویژه شهرداری به این امور دارد.

46

کد خبر 1366563

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =