اگر به جای پرسپولیس بودید چه کار می‌کردید؟

هنوز وضعیت بازی‌های باقیمانده از لیگ نوزدهم مشخص نیست.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛  "قهرمانی در این شرایط زیاد جالب نیست. 9 هفته به پایان لیگ باقی و خیلی از امتیازات مانده‌ است. این قهرمانی‌ها می‌آید و می‌رود و مهم این است که مردم ایران سلامت باشند." این صحبت های مهدی کیانی کاپیتان تیم فوتبال سپاهان اصفهان است. بازیکن باتجربه و با اخلاقی که به درستی صحبت از اهمیت سلامتی مردم در این شرایط به میان آورده است و فوتبال و قهرمانی هایش را آنقدر ها مهم نمی داند. این نکته کاملا درست است اما در این میان سوالی که مطرح می شود این است که آیا اگر جای تیم صدرنشین فعلی یک تیم دیگر،مثلا سپاهان،استقلال یا تراکتور و پدیده قرار داشتند آیا بازهم همین نکات از سوی فوتبالیست ها مطرح می شد یا خیر؟

این نکته که 9 بازی و امتیازات زیادی باقی مانده درست است اما 21 بازی هم از رقابت های لیگ سپری شده و باید دید اگر تیم های دیگر به جای پرسپولیس پس از گذراندن این تعداد بازی در صدر جدول رقابت های لیگ بودند، آیا بازهم از تعطیلی لیگ و عدم مشخص شدن قهرمان حمایت می کردند یا آن زمان خواهان تعیین قهرمان و اهدای جام به تیم صدرنشین می بودند؟

هنوز هیچ تصمیمی در این باره گرفته نشده است.خیلی ها از تعطیلی کامل لیگ و بدون قهرمان حرف می زنند و خیلی ها هم بر این عقیده هستند که جام قهرمانی را به پرسپولیس می دهند.البته گزینه دیگری هم هست،اینکه با پایان یافتن ویروس کرونا مسابقات لیگ دوباره از سر گرفته شود و 9 هفته باقی مانده هم به پایان برسد.

254 251

کد خبر 1366731

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =