تصمیم عجیب و غریب استقلال در نیم‌فصل با جیب‌های کاملا خالی!

باشگاه استقلال در وضعیت مالی خوبی نیست و بدهی‌های این باشگاه به اعضای فعلی و سابق باعث مشکلات زیادی شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ استقلال این روزها در شرایط خوبی به سر نمی‌برد و بدهی‌های دلاری امان مدیریت این باشگاه را بریده و کار را برای آن‌ها سخت کرده است. بزرگترین بدهی استقلال مبلغ ۵۵۰ هزار دلاری است که باید به وینفرد شفر پرداخت شود که بابت طلب سه ماهه فصل قبل او و تفاوت قرارداد این فصلش با استقلال و بنی‌یاس است. برای ایسما هم باید دو قسط پنجاه هزار دلاری به تیم سابقش برای رضایتنامه پرداخت می‌شد که مشخص نیست هیئت مدیره چرا آن‌را هم مثل قرارداد استراماچونی پرداخت نکرده است. 
قرارداد استراماچونی با استقلال ۵۵۰ هزار دلار بود که به همراه دستیارانش به ۷۰۰ هزار دلار می‌رسید. زمانی که قرارداد شفر فسخ شد، در واقع قرارداد یک میلیون و دویست هزار دلاری به ۷۰۰ هزار دلار کاهش یافت که نشان می‌دهد ۵۰۰ هزار دلار ذخیره شد و مربی جدیدی آمد که نتایج خوبی هم گرفت که نشان می‌دهد تصمیم مدیریت وقت استقلال غلط نبوده است. 
استقلال همین حالا توانایی پرداخت مطالبات بازیکنان خارجی‌اش را هم ندارد و میلیچ و بودوروف باشگاه را تهدید به فسخ کرده‌اند.در این بین سوالی که به وجود می‌آید این است که مدیریت باشگاه با این حجم بدهی و مشکلات مالی، چرا در نیم‌فصل اقدام به جذب دستیار خارجی ۱۵۰ هزار دلاری و مدافع خارجی کرده است؟ وقتی مدیریت باشگاه برای پرداخت بازیکنان فعلی‌اش مشکل دارد و از شرایط مالی آگاه است، چگونه در نیم‌فصل دوباره به دنبال جذب بازیکن و مربی خارجی رفته‌است؟ و مشخص نیست این حجم از اتفاقات عجیب در استقلال چگونه رخ می‌دهد.

255 41

کد خبر 1367090

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =